Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

AVRUPA’NIN EN YÜKSEK BİNASINDA DA AIRONN FAN GRUPLARI HİZMET VERECEK

3.200.000 m² proje alanına sahip mega proje İstanbul Finans Merkezi’nin tam ortasında yer alacak T.C. Merkez Bankası Binası, anten kuleleri dahil 360 metre yüksekliği ile Avrupa’nın en yüksek binası olacak. 15 bin 960 metrekarelik arsa alanı üzerinde, bodrum katı dahil 67 kat olarak inşa edilen T.C. Merkez Bankası Binası’nın 2022 yılında tamamlanması planlanıyor.

 

2022 yılının ilk çeyreğinde kısmen hizmete girmesi beklenen İFM, dünya finans merkezleri arasında oldukça önemli bir yere sahip olacak. İFM kapsamında yer alan projelerden Ziraat Bankası Kuleleri, İller Bankası ve BDDK binaları için de fan sistemleri tercihi Aironn, Avrupa’nın en yüksek binası kabul edilen T.C. Merkez Bankası için tüm fan sistemlerinin de üreticisi oldu. Türkiye iklimlendirme sektörünün Endüstri 4.0’a geçişte öncü fan üreticisi Aironn A.Ş., Türkiye’nin en önemli finans kuruluşu için duman egzoz fanlarından, basınçlandırma fanlarına, jet fan sistemlerine kadar tüm fan gruplarını Kartepe tesisinde üretecek.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36