Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

PA-FLEX KAUÇUK İLE PROJELER EMİN ELLERDE

Pa-Flex Kauçuk elastomerik kauçuk boru ürünleri ile golf konseptli inşaa edilen Belek Titanic Otel projesinde kullanılmıştır. AYG Grup tarafından Antalya’nın incisi Belek’te High Class All Inclusive olarak hizmete sunulan, 170 bin metrekare alana yayılmış, 596 odası ile Titanic Deluxe Golf Belek otelin toplantı odaları, balo salonları,iddialı spa merkezi ve fuaye alanlarından oluşmakta. Yoğuşma önleyici, ısıtma-soğutma tesisatının görevini başarıyla yerine getirmesinde yardımcı yalıtım ve tasarruf  sağlayıcı, darbeye dayanımlı boru tipi ürünlerimiz  sözkonusu prestijli otel projesinde tercih edilmiştir.

 

Son dönemde yurtdışı projelere yönelen Pa-Flex Kauçuk, bulunduğu bölgelerdeki etkinliğini artırmakta. Pa-Flex Kauçuk, termin sürelerini almış olduğu tedbirler neticesinde kısaltıyorken üretim miktarlarında  %55-60 oranında artış sağlamıştır ve tüm rekabet koşullarına rağmen ürün kalitesinden de ödün vermiyor. Bunlar sonucunda doğal olarak Pa-Flex Kauçuk'un ihracat pazarı da hakettiği karşılığı alıyor.

 

Pa-Flex Kauçuk'un yurtdışında malzemeleriyle katkıda bulunduğu projelerden biri de Ukrayna’da Dinyeper nehri kıyısında inşa edilmiş olan Bartolomeo Resort Town projesi. Havalimanına 15, tren istasyonuna 10 dakika mesafede, yat kulübüne komşu, 2 katlı otoparkı yanısıra misafir otoparkı bulunan, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri,18 m2 den başlayan geniş balkonları, güzel bir peyzajlı park, beyaz kumlu plaj, yüzme havuzu, tenis kortu, çocuk ve spor alanları, restoran kompleksi  ile birlikte 4 ana kuleden ve sosyal ek binalardan oluşan projenin klima,mekanik tesisat ve otopark havalandırma kanallarında Pa-Flex Kauçuk levha ile boru izolasyonları kullanılmıştır.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36