Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

RUSYA’DAKİ ÜÇ FARKLI FABRİKANIN PROSES SOĞUTMASINDA İMBAT VAR

Rusya’nın önemli elektrik elektronik malzeme üreticileri arasında yer alan IEK Group’un Moskova ve Yasnogorsk fabrikaları ile KZNM şirketinin fabrikasının üretim proseslerinin iklimlendirmesi için İmbat’ı seçti. İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, ithal marka ürünlerin oldukça aktif ve ağırlıklı olduğu Rusya pazarında, sektörün önemli oyuncularından biri olarak yıllar içinde gelişerek ve güçlenerek faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Rusya’daki çözüm ortaklarımızın da aracılığıyla Rusya’nın elektrik malzemesi üreten en büyük firmalarından IEK Group’un Moskova ile Yasnogorsk şehrindeki fabrikalarının proses soğutmalarında İmbat markalı su soğutma grupları kullanıldı. Yine Rusya’da şalter, buat gibi elektrik malzemeleri üreten, Tamboy şehrinde faaliyet gösteren KZNM fabrikasının soğutma prosesleri, İmbat marka cihazlarla sağlandı.

 

Sektörde 30. yılını dolduran İmbat, sektörün iklimlendirme ihtiyaçlarına yönelik olarak Ar-Ge çalışmalarına yaptığı yatırımlarla yenilikçi, güvenilir ve verimli ürünleriyle projelere fayda sunmaktadır. Yurt dışına satışını gerçekleştirdiği ürünlerinin hemen hemen yarısını Almanya, Avusturya, Portekiz, Romanya, Sırbistan, Rusya, İngiltere, İsviçre gibi Avrupa ülkelerine gerçekleştiren İmbat, farklı kıtalardaki 50’den fazla ülkeye ürünlerinin ihracatını gerçekleştirmekte, mühendislik kabiliyetini dünyaya taşımaktadır.

 

İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, Eco-Design kriterlerine uygun olarak, Ar-Ge odaklı, yüksek verimli ve çevreye duyarlı ürünler üretmektedir. %100 yerli sermayeyle, %100 yerli tasarımlarla mühendislik gücünü Türkiye ile birlikte dünyaya sunan İmbat, yüksek verimli ürünleriyle hem projelere hem de dünyaya kazanç sunmaya devam ediyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36