Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

ista’NIN YENİ NESİL ISI SAYACI Sensonic®3 İLE TANIŞTINIZ MI?

Teknoloji her geçen gün ilerlerken yaşanılan gelişmelerden tüm sektörler farklı şekillerde faydalanmaktadır. Tüm gelişmeler insan hayatını kolaylaştırmak, sürdürülebilirlik ve kullanıcı dostu ürünler sağlamak üzerine devam etmektedir.

 

ista, binalarda enerji verimliliğini artıran en önemli firmalardan biridir. Ürünlerimiz ve sunduğumuz hizmetlerle enerji, CO2 salınımı ve maliyetlerin azaltılmasına 100 yılı aşkın tecrübesiyle katkıda bulunmaya devam etmektedir. 

 

ista özellikle merkezi sistemle ısıtılan binalarda ve ticari yapılarda bireysel tüketimlerin ölçülmesinde ve tüketimlerin şeffaf bir şekilde oluşturulması konusunda uzmandır. Bu amaçla ısı ölçüm ve paylaşım lider şirketlerinden ista yeni gelişmeleri ile sektörde bir adım önde yerini almaya devam etmektedir.  

 

Yeni nesil Sensonic®3 ürünümüzün Türkiye’de satış ve uygulamalarının başladığını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. 

 

Untitled 4ista Ölçüm ve Enerji Hizmetleri, Sensonic®3 yeni nesil ısı sayacı ile gelecekteki gereksinimleri şimdiden karşılar. Son derece yüksek performanslı bataryaya sahiptir. Isıtma ve soğutma sayaçları ile alternatif ürün yelpazesine sahip olan Sensonic®3 yaşam alanları ve ticari alanlar için sınırsız kullanım imkanı sunar. 

 

Teknoloji ve Güvenlik

Isı sayacının 3. nesli olan Sensonic®3 modern mikroçip teknolojisi (ASIC) ile donatılmıştır.

 

Hassasiyet   

Multijet (çok huzmeli) ölçüm prensibi ile hassas ve doğru ölçüm yapar. 

 

Sürdürülebilirlik 

Entegre radyo ara yüzü ile aperto açık haberleşme sistemine ve RF+GSM sistemi ile uzaktan okumaya uygun hale getirilmiştir.

 

Tasarım 

istameter prensibi (EAS) sayesinde ayrılabilir üst gövde (ölçüm kısmı) ile montaj, değişim ve muayene kolaylığı sağlar.  

 

Isı sayacı muayene sürecini Sensonic®3 modüler kalorimetre ile kolayca ve zahmetsizce geçirebilirsiniz. Özellikle ısı istasyonu projelerinde ara parça sorununu çözerek sisteme müdahale edilmeden muayene süreci tamamlanır.  

 

ista Aperto Açık Protokol Sistem

 

Isı pay ölçer, su sayacı ve ısı sayacı (kalorimetre) ölçümlerinin okunması ve raporlanmasında esnek, modüler yenilikçi çözüm…

 

Bireysel kurulum ve okunmanın bağımsızlığıyla birlikte, raporlama süreci boyunca esneklik ve kolay veri transferi sağlar. ista kalitesinde açık protokol sistem, projeye özgün kullanımı ve üreticiden bağımsız veri kontrolü yapmanızı sağlamaktadır. Ayrıca istenildiği takdirde Memonic (Gsm) cihazı ile uzaktan okuma sistemine geçiş sağlanabilmektedir.

 

ista, enerji verimliliği hizmet sağlayıcısı olarak 100 yılı aşkın tecrübesiyle enerji çözümlerinize katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36