Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

MTMD 8. GENEL KURULU GERÇEKLEŞTİ: YÖNETİM KURULU BAŞKANI HÜSEYİN ERDEM OLDU

Mekanik Tesisat Müteahhitleri Derneği 8. OIağan Genel Kurul Toplantısı, 23 Haziran 2021 tarihinde Bostancı Dedeman Otel’de gerçekleşti. 

 

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile açılan toplantı 7. Dönem Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Biner’in geçmiş dönem faaliyetleri konusunda bilgi aktarması, Yönetim Kurulu’na ve çalışmalara katkıda bulunanlara teşekkür etmesi ile devam etti. Sonrasında Divan Kurulu seçilmesi ile Divan Başkanı Ersin Gökbudak, Başkan Yardımcısı Ayşe Begüm Tunç, Yazman Ela Uysal olarak belirlendi. MMO Başkanı Yunus Yener, MTMD çalışmaları ile ilgili görüşlerini bildirdi ve çalışmalara katkı koyan herkese teşekkür etti. 7. Dönem Yönetim Kurulu Genel Sekreteri Gürkan Arı sunumunda 7. Dönem’de gerçekleşen komisyon çalışmaları, sektörel katılımlar, yapılan tüm etkinlikler ve eğitimler hakkında detaylı bilgi verdi. Daha sonra 7. Dönem Saymanı Önder Polat Dernek ve İktisadi İşletme Bilanço ve Gelir-Gider Tablolarını aktardı. 7. Dönem Denetim Kurulu Üyesi Bülent Aydoğdu da Dernek Denetim Kurulu Raporu’nu okudu. Gündem maddeleri Genel Kurul tarafından ibra edildi. 8. Dönem Yönetim Kurulu’nun seçilmesi için Fevzi Durgun, İsmet Mura ve Seçkin Ceran’ın yer aldığı 3 kişilik seçim düzenleme ve denetleme kurulu oluşturuldu. Ardından 8. Dönem Yönetim Kurul’u ile diğer kurulları için önerilen isimler oylamaya sunuldu. Genel kurul dilek ve kapanış ile sona erdi.

 

 

MTMD 8. Dönem Yönetim, Denetim ve Onur Kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu.

 

 

Yönetim Kurulu Asil Üyeler 

 

YK Başkanı: Hüseyin ERDEM ERDEMLER ELEKTROMEKANİK

 

YK Başkan Yard.: Murat SUİÇMEZ ACAR MEKANİK

 

Genel Sekreter: Tayfun YÖNDEM MET MÜHENDİSLİK

 

Sayman: Önder POLAT DEMTA ISI

 

İbrahim BİNER BİRLEŞİM MÜHENDİSLİK       

 

Mehmet Ali BOZYEL SÖNMEZ GLOBAL

 

Tunç KARAKAYA AKTES MÜHENDİSLİK

 

 

 

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler

 

Üzeyir ULUDAĞ ARTES HAVUZCULUK 

 

Uğur Münir BAŞITAŞ TM MÜHENDİSLİK

 

Ayşe Begüm TUNÇ TUNÇ TESİSAT MÜHENDİSLİK

 

Aytuğ YARMAZ BALAYKA MÜHENDİSLİK

 

Barış YEŞİLBAŞ MECON YAPI 

 

 

 

Denetim Kurulu Asıl Üyeler

 

Önder BOYALIKLI D&T MÜHENDİSLİK 

 

Ercüment ŞEVLE KA MÜHENDİSLİK 

 

Maksut BALTACI YİMAK MÜHENDİSLİK

 

 

 

Denetim Kurulu Yedek Üyeler

 

Soner ÇELİK ATAKON MÜHENDİSLİK

 

Muammer ARSLAN NORM MEKANİK

 

Erkan TEKİN HT MEKANİK

 

 

 

Onur Kurulu Asıl Üyeler

 

Ersin GÖKBUDAK DEMTA ISI      

 

İsmet MURA AKTES MÜHENDİSLİK

 

Mürşit ÇELİKKOL MET MÜHENDİSLİK

 

İrfan ÇELİMLİ KİPAŞ MÜHENDİSLİK

 

Kazım BECEREN

 

 

 

Onur Kurulu Yedek Üyeler

 

Fevzi DURGUN ETKİN MÜHENDİSLİK

 

Seçkin CERAN ÜNTES MÜHENDİSLİK

 

Cihan AKBULUT OPTİMA MÜHENDİSLİK

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36