Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

BOSCH VE PANDEMİDE HAVALANDIRMA SİSTEMLERİNİN ÖNEMİ

2020’nin ilk çeyreğinden itibaren tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 pandemisi iklimlendirme sektörünün önemini bir kez daha ön plana çıkardı. Özellikle yaşam alanlarının ve çalışma ortamlarının düzenli olarak havalandırılması pandemiden korunma yollarının en başında geliyor. 

 

Doğru iklimlendirmenin adresi Bosch Termoteknoloji ürünleri sayesinde pandeminin etkilerini indirgemek mümkün. İç mekân hava kalitesi ve buna bağlı olarak konfor seviyesini yükseltmek amacıyla ürün gamımıza eklediğimiz Bosch markalı domestik fanlar; ev, ofis, mağaza ve küçük işletmelerde kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Ürün gamımızda bulunan farklı kapasite ve özelliklerdeki aksiyal fanlar ile duvar, kanal ve tavan gibi çeşitli uygulama alanları için çözüm sunmaktayız. Yüksek verimlilikleri ile öne çıkan Bosch duvar tipi fanlardan Fan1200, Fan1500 ve Fan1700 modellerimiz rulman yataklı motorları ile 30.000 saat güvenilir çalışma ömrüne, IP24 motor koruma sınıfına ve 5 yıl garanti süresine sahiptir. Böylece Bosch fanlar ev ve diğer işletmelerde daha uzun süre devrede tutularak cebri havalandırmayı sağlar ve taze hava sirkülasyonunu sürdürür. Daha yoğun kullanım talep edilen mekânlarda daha uzun süreli sorunsuz işletim için Bosch fanlar ideal çözümdür. Duvar tipi aksiyal fanların tümünde havanın, partiküllerin ve kötü kokunun ters yönde akışını engelleyip tek yön hava akışı sağlayan geri akış klapesi bulunmaktadır. Portföyümüze yeni eklenen Fan 1500 nem sensörü özelliği sayesinde ortamın doğru nem oranına ulaşmasını sağlar ve 3 ila 30 dakika arasında kapanma erteleme fonksiyonu ile daha uzun çalışarak uzun süreli konfor imkânı sunar. Bosch fanlar, kötü kokulara ve küfe karşı mükemmel çözüm sağlayarak kaliteli iç mekân havası deneyimi sunarken dekoratif tasarımı fonksiyonel teknik özelliklerle birleştirir.

 

Havalandırma sistemlerimiz sadece ortam havasını yenilemekle kalmayıp nem dengesini kontrol ederek konforlu bir yaşam alanı sağlıyor. Temiz hava ve nem dengesinin korunduğu iklimlendirilmiş bir ortamda bulunmak vücut sağlığına katkı sağlayıp bağışıklık sistemlerini kuvvetlendirmektedir. Doğru iklimlendirme; daha kaliteli hava, daha sağlıklı nefes, daha az alerjen, sağlıklı nem oranı ve dolayısıyla daha sağlıklı bir yaşam sağlar. Doğru iklimlendirme için Bosch Termoteknik ısıtma, soğutma ve havalandırma sistemlerine başvurabilirsiniz.

 

Bosch domestik fanları satın almak için aşağıdaki linki 

ziyaret edebilirsiniz: www.bosch-thermotechnology.com/tr/tr/ocs/residential/havalandirma-fanlari-754614-c/

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36