Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

DE DIETRICH CLIM’UP KLİMALAR ARTIK TÜRKİYE’DE

Tüm dünyada yüksek prestijli ürün ve hizmetleriyle bilinen De Dietrich markası son dönemde Türkiye pazarına da hızlı bir giriş yaptı. Dünyanın bilinen en eski endüstriyel ticari markası olan De Dietrich, 1778’den bu yana kalitenin sembollerinden olarak tanınıyor. Kuruluşu 1684’e kadar geriye dayanan De Dietrich, bugün alanında uzmanlaşan en büyük endüstriyel gruplardan biri olan Hollanda merkezli BDR Thermea’nın önemli bir üyesi olarak faaliyetlerini sürdürüyor. 

 

Türkiye pazarında satış ve servis ağıyla ürün gamını her geçen gün genişleten De Dietrich, Haziran 2021 tarihi itibarıyla yüksek prestijli klimalarından Clim’UP serisini Türkiye pazarında tüketicilerin beğenisine sundu. 

 

De Dietrich’in duvar tipi klima modeli olan Clim’UP serisi klimalar 9000, 12000, 18000 ve 24000 Btu/h olmak üzere, 4 farklı kapasiteyle Türkiye pazarındaki yerini aldı. Clim’UP serisi duvar tipi mono split klimalardaki en hassas detaylardan biri, klimaların teknolojiyi zarafetle birleştiren elit bir tasarıma sahip olması. İç ünite üzerinde bulunan kromaj kaplı alt şerit, iç üniteyi boydan boya geçerken, “Clim’UP”ın yumuşak ve keskin hatları bir arada eşsiz bir harmoni yaratan tasarımıyla dikkatleri çekiyor. Bu özelliğiyle de bir klimadan çok zevkle döşenmiş bir odanın dekorunun ayrılmaz bir parçası gibi görünüyor. 

 

Clim’UP serisi klimalar, De Dietrich’in doğaya dost yaklaşımının bir parçası olarak yeni nesil R32 soğutucu akışkana ve en verimli inverter kompresör teknolojilerinden olan biri olan DC Inverter kompresöre sahip. Doğadaki karbon ayak izini düşürme iddiasındaki De Dietrich Clim’UP serisi klimalar, soğutmada A++ enerji sınıfına sahip olacak şekilde üretildi.  Tüm bu özellikler sayesinde tüketicilere yüksek konforu sunarken hem karbon salınımını düşürüyor hem de yüksek verimlilik sağlayarak doğaya, çevreye ve gelecek kuşaklara karşı olan yüksek sorumluluk bilincinin gereğini yerine getirmiş oluyor. Clim’UP serisi klimaların kodenser ve evaporatör batarya yüzeyleri, korozyona karşı yüksek koruma sağlayan Golden Fin Kaplama teknolojisine sahip. İç ve dış ünitelerin yüzeyinde yer alan ve altın sarısını andıran bu renkli Golden Fin Kaplama sayesinde tüm rakiplerinden ayrışıyor. 

 

Clim’UP serisi klimalar sessizliğe ihtiyaç duyulan her an Silence Mod özelliği sayesinde en sessiz haliyle çalışarak soğutma konforunu adeta hissettirmeden sunuyor. Eco Mod özelliği sayesinde de düşük enerji tüketimi moduna geçen Clim’UP serisi klimalar, hem enerjiden tasarruf sağlıyor hem de kullanıcısına doğanın korunmasına katkı sunma mutluluğunu yaşatıyor. 

 

Clim’Up, sahip olduğu en son üretim teknolojisi 4D otomatik hava yönlendirme sistemi sayesinde havanın oda içerisinde homojen bir şekilde dağılımını sağlıyor. Havayı dört farklı yöne de otomatik olarak yönlendirebilen bu teknoloji sayesinde kullanıcıların hava akımları nedeniyle hissedebilecekler rahatsızlıklar en alt seviyeye indirilmiş oluyor.  Clim’UP klimalar gelişmiş hava filtreleme özellikleriyle de tüketiciler tarafından tercih ediliyor. Sahip olduğu üç farklı filtre sistemiyle (toz filtresi, gümüş iyon filtre ve aktif karbon filtre) havada bulunan tozları filtre edip havayı temizlerken kötü kokuları da bünyesinde tutarak ortama kaliteli bir hava sunulmasını sağlıyor. 

 

LCD panele sahip şık ve ergonomik uzaktan kumanda üzerinde bulunan ilave bir sensör sayesinde ise i-Feel özelliğini aktif ederek, klimanın bulunulan yerdeki sıcaklığa uygun olarak çalıştırılması mümkün olabiliyor. 

 

Tüm bu özelliklere ek olarak; turbo mod, çift taraflı drenaj bağlantısı, favori kullanım, kendi kendini temizleme, uyku modu, toplamda 5 farklı fan hızı ve daha birçok gelişmiş özelliğe sahip De Dietrich Clim’UP serisi klimalar, zarif bir tasarım, kusursuz bir konfor, yüksek verim ve çevreye saygılı çalışma yöntemiyle kullanıcılarına farklı ve yeni bir deneyim sunuyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36