Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

DUYAR VANA FM BAŞARISI İLE TÜRKİYE’Yİ DÜNYA’DA İLK 3’E TAŞIDI

Vana ve yangın söndürme sistemleri sektötünün lider firmalarından Duyar Vana olarak, sulu yangın söndürme sistemlerinde kullanılan Akış Anahtarı (Flow Switch) ürününe Türkiye’de FM onayı alan ilk firma olduk. Bu başarımızla birlikte dünyada üçüncü üretici ülke ve dördüncü marka olduk. Türkiye'deki tesislerimizde üretilen Akış Anahtarı ürünümüz artık hem TSE hem de FM belgesine sahip oldu. 

 

Duyar Vana İş Geliştime ve Pazarlama Direktörü Mehmet Çim, “Yarım asrı aşkın tecrübemizle uluslararası kalite alanındaki başarılarımıza bir yenisini daha eklemenin gururunu yaşıyoruz. Bu başarı sadece bizim değil, son yıllarda Türk sanayisinde ki gelişmelerin de bir göstergesidir. Ülkemize ve sektörümüze hayırlı olmasını dileriz.” dedi. 

 

Akış Anahtarı;

Sprinkler sistemlerinde, herhangi bir sprinklerin devreye girmesi durumunda, oluşan akış ile sisteme elektriksel bilgi göndermek amacıyla kullanılır. Yanlış alarmı önlemek için geciktirme üniteleri mevcuttur. Akış Anahtarı ürünümüz yerli üretim ile Türkiye'deki tesislerimizde üretilerek dünyaya ihraç edilmektedir.Türkiye'de ilk Akış Anahtarı üretimi yapma gururunu yaşıyoruz!

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36