Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

E.C.A.’nın çevre dostu üretim politikası ödüle layık görüldü

İdeal iklim geleneğinin son halkası Confeo Premix kombi Green Good Design Yarışması’nda ödül aldı
 
Türkiye iklimlendirme sektörünün güçlü ve köklü markalarından E.C.A., dünya çapında yenilikçi ve vizyoner ürün ve tasarımların birbiriyle rekabet ettiği Green Good Design Yarışması’nda Green Product dalında Confeo Premix yoğuşmalı kombi ürünüyle ödüle layık görüldü. Ergonomik ve şık tasarımıyla öne çıkan Confeo Premix, sunduğu doğa dostu teknolojisi ve geleceğin endüstriyel tasarımına sahip dış gövdesiyle öne çıktı.
 
35 yılı aşkın süredir iklimlendirme sektörünün en güçlü oyuncularından biri olarak faaliyetlerini sürdüren E.C.A., ana odağının her geçen gün değişen iklimlendirme ihtiyaçları için daha sürdürülebilir çözümler üretmek olduğunu aldığı ödülle bir kez daha kanıtladı. 
 
Üretim faaliyetlerini çevre hassasiyeti doğrultusunda yürüten E.C.A., yoğuşmalı kombi ürün gamında bulunan Confeo Premix ile Green Good Design Yarışması’nın Green Product dalında ödül aldı. 
 
Confeo Premix’in şık tasarımı, sahip olduğu dokunmatik cam ekranı ve kullanıcı dostu ön paneliyle olası sorunları önceden tespit ederek kullanıcısını uyarması, gerektiğinde yetkili servise bilgi vermesi ve uzaktan kontrol edilebilmesiyle dikkat çekti. Doğa dostu teknolojisi ise yarışmada bir diğer ayırt edici özelliği oldu. 
 
Chicago Athenaeum Mimarlık ve Tasarım Müzesi (The Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design) ile Avrupa Mimarlık, Sanat, Tasarım ve Kentsel Araştırmalar Merkezi (The European Centre for Architecture Art Design and Urban Studies) iş birliğinde düzenlenen Green Good Design Awards’ta 2021 yılında yarışmaya katılan 28 farklı ulustan yüzlerce ürün tasarımı, grafik, peyzaj mimarisi ve şehir planlama projesi ve vizyoner liderleri bu ödüle layık görüldü. Yarışma benimsediği “Yeşil Yaklaşım” vizyonu ile daha sürdürülebilir bir gelecek için çalışan ve fikir üreten tasarımcıları ödüllendirdi. 
 
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36