ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

DOĞU İKLİMLENDİRME, RÖNESANS İNŞAAT’IN YENİ YARGITAY BİNASI PROJESİNDE YERİNİ ALDI

2018 yılında yapımına başlanan dev proje, Ankara İncek’te devam ediyor. Yüksek yargı faaliyetlerini tek çatı altında toplamak hedefi ile başlanan Yeni Yargıtay Binası, 2 milyon metrekareye yakın toplam saha alanı ve 500 bin metrekare inşaat alanı üzerinde yükseliyor. 10 blok olarak tasarlanan ve içerisinde ofis binaları, sosyal tesisler, teshin merkezi, yemekhane, poliklinik, kreş ve otopark içeren projenin 2021 yılı sonunda tamamlanması planlanıyor. Yerli sermayeyi destekleyen ve çevre dostu olarak planlanan bu prestij projede, Doğu İklimlendirme 11 adet Hava Filtrasyon Cihazı ve toplam uzunluğu 35 kilometreye yakın Slot Difüzörleri ile yerini aldı. 

 

Yüksek tavanlı, ferah mekanların iklimlendirilmesinde kullanım amacıyla tasarlanan Slot Difüzörler, dekoratif ve şık görünümü ile mimari detayların önem taşıdığı projelerde sıklıkla kullanılır. Toplayıcı veya dağıtıcı olarak kullanılabilen difüzörler, dağıtıcı amaçlı kullanım sırasında ayarlanabilir iç kanat yapısı ile iklimlendirilmiş üfleme havasını düşey, yatay ya da açılı olarak yönlendirebilir ve havanın mahal içerisinde en uç noktalara ulaşmasını sağlar. Alüminyum profillerden imal edilerek korozyon dayanımı artırılmış, uzun yıllar kullanıma uygun olarak tasarlanmış slot difüzörler, duvara ya da tavana montaj için uygun yapıda üretilmiştir. Ayrıca, modüler yapısı ve difüzör içinden uygulanan, görsel bütünlüğü bozmayan bağlantı elemanları sayesinde uzun hatlarda ya da köşelerde şık bir görünüm sunar.

 

Baca problemi olan yerler için geliştirilen Four Kitchen Hava Filtrasyon Cihazları, modüler olarak üretilmektedir. Modüler yapısı sayesinde parçalara ayrılabilen ve çalışacağı yerin farklı noktalarına konumlandırılabilen cihazlar, sahip olduğu Elektrostatik Filtre, UV-C lamba ve Aktif Karbon Filtreleri ile egzoz havasında bulunan kokuyu ve dumanı %99 oranında filtre ederek temizler. Yüksek sıcaklığa dayanıklı plug fanları ile pişirme prosesinde oluşan yüksek ısıdan etkilenmez. Elektrik motoru egzoz havasının üzerinden geçmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede minimum bakım gereksinimi ile uzun yıllar hizmet verir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36