Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

PA-FLEX KAUÇUK ÜRÜNLERİ İLE PROJELERİN DESTEKÇİSİ

Yılın ikinci çeyreğininin yaşandığı şu günlerde Pa-Flex ürünleriyle çeşitli projelerde yer almaya devam ediyor. Gelen talep ve  bilgiler ışığında 2021 yılının yine Pa-Flex Kauçuk açısından çok verimli geçeceği görülüyor.

 

Pa-Flex, çalışmalarını yurt dışı pazarına  yoğunlaştırmışken yurt içinde de önemli projelerin üretiliyor olması hem Pa-Flex hem ülkemiz açısından sevindirici. Bu projelerden ilki İstanbul Kadıköy’de yapımı devam eden Optimist Residence konut projesi. Yaratıcı insanlar için yaşam alanları sloganı ile tanıtımını yapan projede Pa-Flex’in kauçuk levha-boru ürünleri tercih edilmiştir. Kapalı otopark ve ortak mahaller havalandırma kanalları darbeye dayanımlı, -40 ile 110°C ısıda kullanılan, yüksek buhar difüzyonu ve düşük ısı iletkenlik değerlerine sahip Pa-Flex kauçuk levhaları ile yalıtılmıştır. Diğer yandan sıhhi ve ısıtma-soğutma boruları da yine Pa-Flex markası olan boru izolasyonları ile kaplanmıştır. 1+0 dan 4+1 ‘e daire seçenekleri sunan projede ortak yaşam alanları, çarşı ve dükkanlar, yüzme havuzu bulunuyorken proje bitişik nizam 3 blok 554 daire ve 56 mağazalı olarak tasarlanmıştır.

 

Geçtiğimiz ay katkı sağlanan bir diğer proje Konya’da yapımı tamamlanan Karapınar Ramada Otel. Kalite ve konfor anlamında misafir memnuniyeti gözetilerek her detay en ince ayrıntısıyla düşünülmüş olan otelde  toplamda 255 oda olup; 229 adet standart, 13 adet suit, 1 adet kral dairesi, 3 adet engelli odası, 9 adet aile odası ile şehir manzarası eşliğinde hizmet vermeye hazırlanıyor. 6 adet çok amaçlı toplantı salonu, kullanılan son teknoloji sistemler ve alt yapılarıyla kusursuz hizmet vermeyi hedeflemektedir.

 

Kamu projesi kapsamında Sincan 480 yataklı devlet hastanesinde Pa-Flex marka kauçuk levha ve boru yalıtım ürünleri tercih edilmiştir. Ankara-Ayaş yolu üzerinde 87.694 m2 arsa üzerine yapılan hastane kompleksi toplam 110.000 m2 kapalı alana sahip olacak. Yeni hastanenin Sincan ile birlikte Beypazarı, Ayaş ve Nallıhan ilçelerinde yaşayan vatandaşlara da sağlık hizmeti vermesi bekleniyor. 

 

Proje kapsamında  5 katlı 82.375 m2 ana hastane binası, 3 katlı 15.850 m2  ağız diş sağlığı merkezi ve 4 katlı 911 araçlık 15.986 m2 otopark binası yer alacak.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36