ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

DOĞU İKLİMLENDİRME’NİN HAVA TEMİZLEME ÜNİTELERİ LUCIDA BEACH HOTEL’DE

Kemer Çamyuva’da bulunan Lucida Beach Hotel, mavi ile yeşilin buluştuğu Antalya sahilleri ve Toros dağları etekleri altında müşterilerine benzersiz bir hizmet sunuyor. Denize sıfır konumdaki tesis, tatlı su ve deniz alanlarında sürdürülebilir kalkınmayı destekleyerek, yüzme suyu kalitesi, çevre yönetimi, çevre eğitimi ve can güvenliği konularında yüksek standartları ile Mavi Bayrak kriterlerini yerine getiriyor. 18 ile 45 m2 aralığında, 205 adet odası ile müşterilerini ağırlayan Lucida Beach Hotel, iç ortam hava kalitesine de büyük önem vererek, Doğu İklimlendirme’nin havadaki mikrop, bakteri, virüs gibi kirleticilerin arındırılmasını sağlayan B-FRESH Hava Temizleme Üniteleri ile hava kalitesini en üst düzeyde tutuyor. 

 

Doğu ailesinin yeni üyesi B-FRESH Hava Temizleme Üniteleri, 3 kademe olarak tasarlanan filtreleme sistemi ile havayı ilk olarak EN 16890 standardına uyumlu ISO ePM1 (F7) filtreden geçirerek içerisinde bulunan 0,3-1 µm büyüklüğündeki partiküllerden arındırır. Büyük partiküllerden arındırılmış hava, D99 dozunda, ozon üretmeyen, 254 nm dalga boyuna sahip UV-C lambalardan geçirilerek içerisinde bulunan bakteri, küf ve virüs gibi kirleticiler temizlenir. Filtreleme sisteminin son adımı olan EN 1822:2009 standardına uygun H13 sınıfı HEPA filtreler ile 0.1-0.3 µm büyüklüğündeki partiküller %99,99 oranında yakalanarak temiz hava elde edilir. Performans, ozon salınım ve UVC lamba dalga boyu ölçüm testlerini başarıyla geçen B-FRESH, İstenen tüm şartları yerine getirerek ISO 15714, ISO 13697, ANSI/ASHRAE 185.1, ANSI/ASHRAE 185.2 standartlarını sağlamaktadır.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36