Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

SIRBİSTAN PAZARINDA FLEXIVA YÜKSELİŞTE

Sırbistan’ın en büyük ölçekli ve prestijli projelerinde Flexiva tercihi artış gösteriyor.

 

Sırbistan’ın en büyük kentsel dönüşüm projesi Belgrad Waterfront, Tuna nehrine bağlı Sava nehrinin sağ kıyısında, Sava amfi tiyatrosunu canlandırarak yükselen ve Sırbistan Hükümeti tarafından yönetilen 3.5 milyar USD’lık bir yatırım. Belgrad'ın şehir panaromasını ve ekonomisini iyileştirmeyi amaçlayan proje, 7 otel, 2.000 ofis, AVM ve 6.000 dairelik apartman bloklarından oluşuyor. 130 milyon Euro değerindeki Prestijli Lüks Konut Kompleksi Wellport, stüdyolardan 4 yatak odalı dairelere kadar değişen 500 adet son teknoloji konut biriminden oluşuyor. Kompleks dört aşamada inşa ediliyor. Proje, Wellport sakinlerine doğal malzemelere dayanan birinci sınıf kalitenin yanı sıra en modern teknolojiler ve enerji verimliliği ilkeleriyle el ele giden özenle seçilmiş malzemeler sunacak şekilde tasarlandı. Tarih boyunca Belgrad kentinin merkezi olan Dorcol’da 2 hektarlık arsa üzerinde yaklaşık 100.000 m2 konut ve ticari alan olarak projelendirilen karma yaşam projesi Novi Dorćol, Eski Kent'in kalbinde yeni bir yüksek kaliteli modern yaşam vahası yaratıyor.

 

Yeni yaşam merkezi, Novi Dorćol eski Platnara yönetim binasının bazı kısımlarını Belgrad'ın kentsel tarihinin önemli bir bölümünü yansıtacak şekilde koruyarak, modern yaşam tarzı ve konforunu sunacak. Komplekste, spa içeren bir havuz, restoranlar, anaokulları, oyun alanları ve diğer hizmet ve ticari alanlar mevcut olacak.

 

Belgrad’ın yapı sektörünün en önde gelen bu projelerinde Flexiva’nın SKY Serisi yangına karşı alev iletmez esnek hava kanalları kullanılıyor. Yurt içinde de sayısız seçkin projenin tercihi olan SKY serisi, yurt dışında da başarı grafiğini düzenli olarak yükseltiyor. Sırbistan’da pazar konumunu güçlendiren Flexiva’nın, TS EN 13180 Standartlarına uygun olarak üretilen SKY serisi, hava sızdırmazlığı konusunda, standartların üzerindeki basınç altında testlerden geçerek üstünlüğünü ispatlıyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36