Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

ÜÇ KITADA İMBAT

Yüzde yüz yerli tasarım gücüyle kendi ürün tasarımlarını hazırlayan ve üretimini gerçekleştiren İmbat, ürünlerini Türkiye’ye ve dünyanın birçok noktasına sunmaya devam ediyor. Avrupa ülkeleri dahil olmak üzere 50’den fazla ülke ile ürün satış ve partnerlik ilişkilerini geliştiren İmbat, son dönemde Kamerun, Ermenistan, Özbekistan ve Avusturya’ya gerçekleştirdiği ihracatla, yurt dışı ivmesini sürdürüyor.

 

Yaounde Telecom – Kamerun

Kamerun’un başkenti Yaounde’de, Telecom iletişim merkezi projesinde, İmbat hassas kontrollü klimalar yer aldı. 120 kW kapasiteye kadar, hava ve su soğutmalı olarak 11 farklı modelde üretimi gerçekleştirilen İmbat hassas kontrollü klimalar, hassasiyetle aynı anda sıcaklık ve nem kontrolü sağlaması nedeniyle güvenle tercih edilmektedir.

 

Alex Tekstil – Ermenistan

Erivan’da kurulan ve bölgenin en büyüğü olan Alex tekstil firması, iklimlendirme için İmbat’ı seçti. Tesisin üretim alanında, 240 kW kapasiteli İmbat çatı tipi klima kullanıldı. Proje ve mahal ihtiyacına göre özel tasarlanabilen İmbat çatı tipi klimalar, dış hava koşullarına göre %100 taze hava ile free cooling yapılarak minimum enerji harcaması sağlamaktadır.

 

Polytex LLC - Özbekistan

Özbekistan, Sırderya’da 6000 m2 alana kurulan Polytex LLC tekstil fabrikasının laboratuvarlarında İmbat hassas kontrollü klimalar kullanıldı.  Dünya çapında piyasa lideri firmalardan olan Polytex, numune makinelerinin dizayn edilmesi, geliştirilmesi, üretimi ve dünya çapında satışı ile 100'ü aşkın ülkede bulunan tekstil üreticileri ve numune fabrikalarının profesyonel bir ortağıdır. Maksimum enerji verimliliği sağlamak üzere geliştirilen İmbat hassas kontrollü klimalarda, evaporatörde ve kondenserde yüksek ısı transfer yüzey alanı standart olarak uygulanmaktadır.

 

Markus Port – Avusturya

İmbat, Almanya ve Avusturya’ya sıklıkla ürettiği taşınabilir çatı tipi klimanın yanı sıra şimdi de taşınabilir klima santrallerinin satışını hızlandırdı. İmbat taşınabilir klima santrali, bir soğutma suyu bataryasına ve talebe uygun olarak sıcak su bataryası veya elektrikli ısıtıcıya sahip olarak üretilmekte, verimli kullanımıyla tercih edilmektedir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36