Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

KAZAKİSTAN ÇİMKENT KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİNDE ALDAĞ GÜVENCESİNDE CIAT ROOFTOP ÜNİTELERİ KULLANILDI

600.000 üzerindeki nüfusuyla Almatı ve Astana’dan sonra Kazakistan’ın en büyük üçüncü kenti olan Çimkent’te, akıllı şehir "megalopolis"e dönüştürülmek için çalışmalar devam ediyor. 

 

EBRD’nin 1 milyar Euro tutarındaki kentsel sürdürülebilirlik programı EBRD Yeşil Şehirler’e katılan Çimkent’in Yeni Pazar Yeri için CIAT Rooftop cihazları uygun görüldü. Akıllı ve Yeşil Kent Konseptine uygun tercihlerin öne çıktığı Çimkent’in (Shymkent) yeni pazar projesinde kullanılan CIAT ürünleri 100 kW kapasiteye sahip. Eurovent belgeli ve Ecodesign gerekliliklerini karşılayan CIAT rooftop cihazları, yardımcı ekipmanlar, borular, kablolar olmaksızın doğrudan hava dağıtım kanalına bağlanabiliyor. Bu tasarım, kurulum maliyetlerini ve bağlantı elemanlarını azaltarak sorunsuz işletim sağlıyor. Free cooling özellikli üniteler; hermetik scroll kompresörler, elektronik plug-fanlar ve mikroişlemcili elektronik kontrol, soğutucu R-410A için optimize edilmiş bileşenler ile akıllı ve yeşil bina konseptine uygun, enerji verimli ve çevre dostu seçenek olarak tercih ediliyor.

 

Türkistan-Sibirya Demiryolu’na ev sahipliği yapan ve uluslararası ticarette önemli bir yere sahip bulunan Çimkent’in yenilenen çehresi için ideal seçim olan CIAT ürünlerinin ardındaki Aldağ güvencesi, satış sonrasında da devam ediyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36