ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

Maltepe Üniversitesi Spor Kompleksi Yapımında ALDAĞ Marka Ürünler Tercih Edildi

Maltepe Başıbüyük Mahallesi'nde bulunan Maltepe Üniversitesi kampüsünün spor kompleksinde Aldağ cihazları hizmet verecek. 1997 yılında kurulan Maltepe Üniversitesi, çam ormanlarının arasında 1000 dönüm açık, 300 dönüm kapalı alana sahip Marmara Eğitim Köyü’nde yer alıyor.
 
İklimlendirmenin gerektiği bütün alanlarda saygın referanslara sahip Aldağ, Maltepe Üniversitesi Spor Kompleksi’nin yapılarında sağlıklı, enerji ve çevre dostu iklimlendirme koşullarını sağlayacak klima santralleri, hücreli aspiratör, vantilatör ve fanların imalini gerçekleştirdi.
 
Maltepe Üniversitesi’nin olimpik yüzme havuzu binasında kullanılan ALP Serisi Havuz Nem Alma Santralleri, heat- pipe (ısı geri kazanım) bataryası, hermetik scroll kompresörleri, mevsim geçişlerinde, “yaz gece” ve “kış gündüz” pozisyonlarında çalışma imkânı sağlayan otomatik kontrol sistemi gibi enerji verimliliğinin ve tasarrufunun gözetildiği bileşenleri ile ideal çalışma koşulları sağlamaktadır.
Kolay sökülüp takılabilir filtreleri, klordan etkilenmemesi için özel bir film tabakası kaplı yüksek verimli ısıtma ve soğutma bataryaları ve gövde tasarımı ile bakım ve servis işlemleri için kolaylık ve ekonomi avantajlarını sunmaktadır.
 
Spor kompleksinin farklı yapıları için hizmet verecek 2.500–5.000 m³/h hava debisi aralığındaki klima santralleri, gövde mekanik dayanımı, sızdırmazlık, termal iletkenlik, ısı köprüsüzlük kriterlerini en iyi seviyede karşıladığını, sahip olduğu sertifikalarla kanıtlamıştır. Aldağ klima santralleri, yatırım, işletme ve bakımı kapsayan ömür boyu maliyet açısından ideal bir seçenek olarak öne çıkmaktadır.  
 
Bu projede kullanılan 2.500– 4.000 m³/h hava debisi aralığındaki hücreli aspiratörler ve vantilatörler ile kanal tipi radyal fanlar, montaj ve bakım kolaylığının yanı sıra akustik konfor için maksimum düşük ses seviyesi avantajlarını birlikte sunmaktadır. 
 
 
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36