Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

YURTDIŞI PROJELER PA-FLEX KUÇUK’U TERCİH ETTİ

Son aylarda Pa-Flex markasına pandeminin de getirdiği bazı değişimler nedeni ile öncelikle yurtdışında sonrasında tabii yurtiçinde de fazlası ile talep görmeye başladı. Bunda kalite ve fiyat etkeninden ziyade üretim teknolojisinin etkisi çok büyük. Müşterilerin taleplerine daha hızlı cevap verilebiliyor olunması, kısa sürede yüksek tonajlarda hammadde işleniyor olması Pa-Flex'i birçok yeni platformda ön plana çıkartmıştır.

 

Yurtiçinde devam eden otel, konut ve özel hastane projelerine elastomerik kauçuk levha ve borularıyla hizmet vermeye devam ederken, Pa-Flex'in Türk markası olarak Avrupa ve Avrasya pazarında iyi bir satış ivmesi yakalamış olması firma açısından gurur kaynağı olmuştur.

 

Pa-Flex, özellikle Özbekistan ve Türkmenistan’da mekanik taahhüt yapan, bu ülkelere tedarikçi olarak hizmet veren firmalar aracılığı ile kauçuk izolasyon ürünlerini Buhara City, Ahal City gibi konut, avm, çarşı ve eğlence merkezlerini bünyesinde toplanan devasa projelerde yer aldı.

 

Diğer yandan geçtiğimiz aylarda Ukrayna’nın gözde tatil merkezlerinden Odessa Arkadia’da inşaası tamamlanan Elegia Park Evleri projesinde kendinden yapışkanlı (ağ örgülü takviyeli ppliner) ve alüminyum folyo (ağ örgülü takviyeli 18-22 micron) kaplı kauçuk levha ile boru ürünleri kullanılmıştır. Ukrayna distribütörünün çabaları sonucu dahil olunan proje, denize sıfır 24 katlı 3 bloktan oluşmakta. 956 daireden oluşan konut projesinde ayrıca güzellik merkezi, parklar, çocuk oyun alanları, kapalı katlı otoparklar gibi alanlar yer almakta.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36