ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

DENİZKORU SARIYER, LOWARA GÜVENCESİNDE

Toplam 112.650 m² alan üzerine inşa edilen DenizKoru Sarıyer Projesi’nde Lowara pompa ve hidrofor sistemleri kullanılmaktadır. Modern mimarisi ve ayrıcalıklı lokasyonu ile dikkat çeken projenin konforlu su tedariği Lowara frekans kontrollü hidrofor sistemleri tarafından sağlanmaktadır. Kullanılan hidrofor sistemleri panodan çoklu sürücü ile kontrol edilmektedir.

 

129 blok ve 682 daireden oluşan konut projesinin ısıtma hatlarında ecocirc XL serisi yüksek verimli, ıslak rotorlu, frekans invertörlü sirkülasyon pompalarının yanı sıra e-LNE ve TLCHN serisi sirkülasyon pompaları kullanılmıştır. 

İstanbul Sarıyer’de doğayla iç içe yapısı ve sosyal yaşam alanları ile sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunan DenizKoru Sarıyer Projesi’nin atık su ve drenaj sistemlerinde de çözüm ortağı olarak Lowara pompa sistemleri hizmet veriyor. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36