ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

GAYRETTEPE-İSTANBUL METRO HATTININ HAVASI BOREAS’A EMANET

Son dönemde yurt içi ve yurt dışında ön plana çıkan ve isminden oldukça sık bahsettiren Açık Holding yatırımlarından Boreas İstanbul ulaşımını rahatlatacak önemli metro projesi Gayrettepe-İstanbul Havalimanı Metro Hattı’nda tercih edildi.

 

Projenin iklimlendirme kısmında yer alan Boreas; cihaz tedarikinin yanı sıra satış ve satış sonrasını kapsayan hizmetleriyle çözüm ortağı olarak yer aldı. Yüksek kalitesi, verimliliği ve kullanıcı dostu yazılımlarıyla iklimlendirme sektöründe farkını kanıtlayan şirket yerli üretim, dünya standartlarında ürünleriyle ülkemizin ulaşımına taze bir nefes aldıracak. Konuyla ilgili İş Geliştirme Genel Koordinatörü Şinasi Karaoğlu’’Boreas olarak sektörümüzün ihtiyaç duyduğu her ürünü en iyi kalite ve standartlarda sunmak temel prensibimiz. Gayrettepe- İstanbul Metro Hattı gibi önemli bir projede ürünlerimizin tercih edilmesi bizler için son derece önemli ve gurur verici. Yıllardır değişmeyen üretim anlayışımızın sağladığı müşteri memnuniyeti, sektör tecrübemiz ve yer aldığımız projelerde sağladığımız esnek çözümler yeni projelerde tercih edilmemizde bizlere iyi bir referans sağlıyor.’’ dedi. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36