Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

Agrobest Grup’un Manisa Tesislerinin Yapımında ALDAĞ Klima Santralleri Tercih Edildi

Türkiye’de 220, dünyada ise 500’den fazla bitki koruma ürünü ruhsatına sahip Agrobest Grup, bitki koruma ürünleri, tohum, gübre, organik tarıma dayalı biyolojik ürünler ve hasat sonrası koruma ürünleri ana ürün gruplarının küresel oyuncuları arasında.
 
Salihli Organize Sanayi Bölgesinde 206 dönüm arazi üzerinde yaklaşık 120 bin metrekare kapalı alana sahip tesislerinin yatırım hacmi yaklaşık olarak 50 milyon dolar (USD). Bu yeni modern tesisiyle 700 kişiye daha istihdam olanağı sağlayan Agrobest Grup için Aldağ’ın Manisa Akhisar tesisinde klima santralleri, fan grupları ve ısı geri kazanım cihazları imal edildi.
 
Bu projede kullanılan klima santralleri 3.350 - 32.950 m3/h kapasite aralığına sahip. DX bataryalı ve Exproof santraller, otomasyonları ile birlikte teslim edildi. Aldağ Klima Santralleri, uzun işletme ömrü, çevre ve işletme dostu düşük enerji tüketimi özelliği ile öne çıkıyor.
 
Agrobest Grup için hizmet verecek Aldağ ısı geri kazanım cihazları ve fanlar da en önemli tasarım kriteri olarak belirlenen enerji verimliliği sayesinde, özellikle düşük karbon ekonomilerine hızlı geçiş yapılan bu dönemde havalandırma, iklimlendirme sistem tercihlerinin ilk sırasında yerini alıyor.
 
Aldağ Satış Grubu Yetkilileri, “iklim değişikliği ile mücadelenin en önemli gündem maddesi haline geldiği bu dönemde, cihaz, sistem ve teknolojilerimizin rekabetçilik gücü artıyor. Koşullar, yatırımcıları daha çok fazla ve daha çok yönlü faydayı talep eder hale getirdi. Bu, sektörümüzün sağlıklı gelişmesine yardımcı olacak. Üretici firmaları geleceğin teknolojilerini bugüne taşımaları için motive edecek. Aldağ, bugüne kadar attığı adımlarda, bu hedefe doğru ilerledi. Bugün, bu doğru stratejinin ödüllerini alıyoruz” dedi. 
 
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36