ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

Gıda Sektörünün Önde Gelen Kuruluşlarından Kervan Gıda'da Güvenilir Hava için Aldağ Cihazları Tercih Edildi

Geçtiğimiz yılın sonunda halka arz edilen Kervan Gıda, Manisa Akhisar’daki tesislerinin genişletilmesi ile toplam üretim kapasitesini 2020 yılı sonu itibarıyla 72.300 tona yükseltti. 2.100 çalışanı bulunan gıda sektörü lider kuruluşu Kervan Gıda’nın yenilenen tesisinde; Aldağ’ın 10.000- 30.000 m3/h kapasite aralığında sulu bataryalı, nem alma rotorlu klima santralleri, gizli tavan tipi fancoilleri, hücreli aspiratörleri güvenilir hava koşullarını sağlayacak. 
 
Aldağ klima santrallerinin iç ve dış sac cidarları arasında, yanmazlık sınıfı A1 olan taşyünü kullanılmaktadır. Gövde panellerinin iç ve dış sacları daldırma galvanizli çelikten mamuldür, dış sac RAL 9002 polyester esaslı toz boyalı olarak imal edilmektedir. Gövde mekanik dayanım sınıfı, en üst değer olan D1’dir. Aldağ Ar-Ge departmanının pusulası sayılan enerji verimliliği, tüm Aldağ cihazları için aynı hassasiyetle gözetilmektedir.
 
Taze hava ihtiyacını karşılarken enerji ekonomisi yapabilmek üzere kullanılan Aldağ ısı geri kazanım cihazlarında, çok sessiz çalışan direkt akuple motora sahip radyal fanlar, yüksek verimli reküperatör bulunmaktadır. Maksimum ses yutumu ve ısı izolasyonu yapılmış tam sızdırmaz galvaniz sactan toz boyalı hücresi ile kompakt bir cihazdır. Dış havayı kışın ortam sıcaklığına getirebilmek için isteğe bağlı olarak elektrikli ısıtıcıya sahiptir.
 
Aldağ gizli tavan tipi fancoiller, düşük gövde ağırlığı ve dar tavan hacimlerinde uygulama kolaylığı sağlayan kompakt yapısıyla montaj ve bakım esnasında da kolaylık sağlar. Servis ve bağlantı yönlerinin isteğe bağlı olarak değiştirilebilmesi ile tasarım ve kullanım esnekliğine sahiptir. Bakır borular üzerine mekanik şişirme metodu ile sabitlenen standart ölçülerde alüminyum kanatlar sayesinde en yüksek ısıl verim sağlanır.
 
Montaj, demontaj, bakım ve servis kolaylığı düşünülerek tasarlanan Aldağ hücreli aspiratörler, öne eğik çift emişli fan- kayış kasnak tertibatı, seçilen fan ve motor grubu ve özel ses izolasyonu sayesinde, akustik konfor beklentilerini karşılar.
 
Aldağ cihazları, sorunsuz işletim, enerji ekonomisi, kolay kurulum ve bakım özelliği ile akılcı yatırım maliyetini en iyi seviyede optimize ederek endüstriyel alanda da yapılan tercihlerin başında gelmektedir.
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36