ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

TÜRKİYE VE YURTDIŞI PROJELERİNDE PA-FLEX KAUÇUK

Pa-Flex Kauçuk, 2021 yılında da kauçuk izolasyon ürünleriyle sektöre hizmet vermeye devam ediyor. Pa-Flex, artan taleplere rağmen hızlı ve modern üretim / hizmet anlayışıyla sektörün ihtiyaçlarını karşılayabilir konumda.

Elastomerik kauçuk boru ürünleriyle katkıda bulunulan projelerden biri de Adana Seyhan’da devam eden hastane projesi.  150 yatak kapasiteli olarak planlanan yeni devlet hastanesinde hasta ve refakatçi konforunun gözardı edilmediği 56’sı tek yataklı, 36’sı iki yataklı toplam 92 adet nitelikli oda yer alacak. Hastane tamamlandığı zaman, 5 ameliyathane, 42 poliklinik, 16’sı yetişkin-çocuk yoğun bakım, 6’sı yeni doğan yoğun bakım olmak üzere 22 yataklı yoğun bakım ünitesi ile hizmet verecek. Son teknolojiye sahip tıbbi cihazların yer aldığı 8 görüntüleme odası bulunacak.

Yurt içinde Şubat ayı içerisinde Sivas’ta inşaası tamamlanmak üzere olan Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi projesinin hava kanalları yalıtımında Pa-Flex kauçuk levhaları tercih ediliyorken yurtdışında da Ukrayna’nın Odessa şehri yakınında bulunan Gagarin Plaza’da kauçuk boru ve laminasyonlu levha ürünleri kullanılmıştır.

4 katlı ve 20.000 m2 lik  ortak alan üzerindeki "Gagarin plaza" alışveriş merkezi mimari fikriyle göz dolduruyor. Havalimanına 10km mesafedeki kompleks dahilinde çocuk ve yetişkin eğlence merkezleri,butik mazağazalar,cafe ve restoranlar bulunmakta. Açık ve kapalı otopark seçeneklerinin de düşünüldüğü projenin havalandırma kanallarında yüksek yoğunluklu ve yapışma mukavemetli, takviyeli ağ örgülü yapısı ile yapışkan filmin kanal yüzeyine güçlü bir şekilde tutunmasını sağlayan ,yüksek sıcaklık değerlerine dayanımlı ppliner laminasyonlu Pa-Flex Kauçuk levha ürünleri uygulanmıştır.

 

SİVAS BVT ÜNİ.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36