ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

ÖZBEKİSTAN’DA FORM RÜZGARI

Form’a duyulan güven Türkiye sınırlarını aşıyor. Ar-Ge ve yerli üretime yaptığı yatırımlarla endüstriyel tesislerin ihtiyaçlarına verimli çözümler sunan Form Endüstri Tesisleri, Özbekistan’da bulunan MS Barer Textile ve Fergana Global Textile fabrikalarının yangın güvenliği, doğal havalandırma ve gün ışığı aydınlatma ihtiyaçlarını son teknoloji ürünleriyle karşılayacak. 

Form, 56 yıllık tecrübesi ve sektöre kazandırdığı ihtiyaca yönelik ürünlerle iklimlendirme, yangın güvenliği, doğal havalandırma ve doğal aydınlatma konularında endüstriyel tesislerin güvendiği marka olarak öne çıkıyor. Başarılı referansları ve kaliteli ürünleriyle Form, Türkiye sınırları dışına yayılan marka bilinirliği sayesinde Özbekistan’da iki önemli projeye imza atarak ihracatını daha da güçlendirdi.

 

MS-Barer Textile ve Fergana Textile Dyehouse fabrikaları Form’la çalışıyor

Projeler kapsamında Özbekistan’da bulunan MS Barer Tekstil fabrikası doğal havalandırma ihtiyacını karşılamak için Sunviavent ve Roda Airstar kalitesini seçti. Dokuz adet Roda Airstar doğal havalandırma ünitesi ve üç adet Sunviavent çatı çıkış kapağı, iç mekanda havanın taze kalmasına yardımcı olurken olası yangın durumları için yüksek güvenlik sağlıyor.

Form’un endüstriyel tesislerdeki tecrübesi ve ürün kalitesini tercih eden firmalardan biri de Global Textile Grup oldu. Firmanın Fergana’da bulunan fabrikasının doğal havalandırma ve gün ışığı aydınlatma ihtiyacı 13 adet Roda Airstar doğal havalandırma ünitesi, 48 adet Sunvia Sky doğal aydınlatma kapağı ve 64 adet Sunviavent doğal havalandırma kapağı ile sağlanıyor. 

Yüksek hacimli, yağmur geçirmeyen ve enerji gerektirmeyen havalandırmaya ihtiyaç duyulduğunda profesyonellerin bir numaralı tercihlerinden olan Roda Airstar, 55 yıllık Form güvencesi ile endüstriyel tesislere değer katıyor.

Form’un yerli üretimi olan Sunvia, farklı fonksiyonlardaki ürün gamıyla tesislerin havalandırma, doğal aydınlatma ve duman tahliye ihtiyaçlarını tek bir marka altında karşılıyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36