ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

ELAZIĞ TOKİ PROJESİ’NİN ARKASINDA EUCEB BELGELİ İZOCAM CAMYÜNÜ VAR

Toplu Konut İdaresi’nin (TOKİ) Elazığ’da depremzedeler için inşa ettiği konut ve işyeri projesinin yalıtımında insan sağlığını ön planda tutan ve kanserojen olmadığı EUCEB ile kanıtlanmış İzocam Camyünü tercih edildi.

İzocam, Türkiye’nin en önemli projelerine uzmanlığıyla hizmet sunmaya ve yalıtım ürünleri temin etmeye devam ediyor. Önemli pek çok projeye yalıtım danışmanlığı hizmeti veren İzocam, her ihtiyaca uygun şekilde sunduğu ürün ve çözümleri ile Türkiye’nin iddialı projelerinde çözüm ortağı olarak yer alıyor. 

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na bağlı TOKİ tarafından Elazığ’ın Karşıyaka mahallesinde depremzedeler için inşa edilen 439 konut ve 29 dükkândan oluşan projede de İzocam markalı yalıtım ürünleri tercih edildi. 60 bin metrekarelik alana sahip toplu konut ve dükkân projesinin 14 bin metrekarelik alanında İzocam mineral yün ürünler kullanıldı. Projede; yanmaz, hafif, ısıl ve akustik konforu kesintisiz sunan İzocam Camyünü Kalibel ve Camyünü Çatı Şiltesi kullanıldı. İzocam Camyünü ürünler A sınıfı yanmaz özelliği sayesinde yangın dayanımı yüksek, enerji tasarrufuna katkı yapan, biyo çözünürlüğü EUCEB belgesi ile kanıtlanmış, yüksek ses yalıtımı özelliği sayesinde konforlu iç ortam sunan ve yapı sağlığını koruyan bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. 

İzocam mineral yün ürünler uzun yıllardır sahip olduğu EUCEB sertifikası ile insan sağlığına zarar vermeyen bir ürün olduğunu uluslararası standartlarla kanıtlıyor. Deri ve solunum yoluyla vücuda nüfuz eden elyafların, vücuttan çözünerek atıldığını ispatlayan EUCEB sertifikası ile İzocam mineral yün ürünlerin kanserojen olmadığı bağımsız bir kurum tarafından belgelenmiş oluyor. EUCEB sertifikası ile birlikte TSE ve CE belgelerine de sahip olan İzocam mineral yün ürünler, yüksek standartlarda sunduğu ısı ve ses yalıtımının yanında A1 sınıfı yanmaz özelliğiyle binaların yangın güvenliğini de arttırıyor. İzocam Camyünü, üretiminde kullanılan geri dönüştürülmüş malzemeler sayesinde kullanılan binaların LEED - BREAM gibi yeşil bina sertifikası almalarına da olanak sağlıyor. Projede kullanılan İzocam Camyünü Çatı Şiltesi ayrıca, AB ulusal emisyon limitlerine uygunluk belgesi olan Eurofins Gold belgesine sahip.

2020 Kasım ayında tamamlanarak, Aralık ayında yapılan kura ile hak sahipleri belirlenen projeye malzeme tedariği insan sağlığını ve binaların kalitesini ön planda tutan İzocam’ın Bayisi Akgün İnşaat Taah. Tic. ve San. Ltd Şti. tarafından gerçekleştirildi. Gelişmiş kaliteli ürünlerinin yanı sıra müşterilerine yalıtım danışmanlığı hizmeti de veren İzocam, ısı yalıtımı, akustik konfor, tesisat yalıtımı ve yangın güvenliği açısından yönetmeliklere ve projelere uygun şekilde doğru ürünü öneriyor. İzocam ve ürünleri marka projelerin yalıtımında kalitesi, satış öncesi ve sonrası sağladığı hizmetlerin güvenirliği ve uzmanlığı nedeniyle tercih ediliyor. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36