Jeotermal Enerji Derneği (JED) Başkanlığı’na yeniden Ali Kındap seçildi Wavin’den Naturel Park Projesi’ne inovatif boru çözümleri Doğu İklimlendirme ISH Digital’de Yerini Aldı ESSİAD’ın Yeni Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Can İŞBİLEN Oldu MÜKAD 2.Olağan Genel Kurul'u Ankara De Monti Otel 'de yapıldı Meva Şehir’in Tercihi Yüksek Verimli Mimsan Kazanlar İSKİD’in 15. Dönem Yönetim Kurulu, Ayk Serdar Didonyan başkanlığında göreve başladı Malta’da QUAD İş Kulelerinin Otopark Havalandırma Sistemi ve Havalandırma Fanları VENCO Tarafından Sağlandı KENTSEL DÖNÜŞÜM ENERJİ TASARRUFU İÇİN FIRSATTIR HER PAYDAŞIN EMEĞİNİ KAPSAYAN LİSTEYE ÜLKE ENERJİ’DEN TAM DESTEK TEKNOLOJİYE ATLAYIN: CASTEL UYGULAMA SEÇİCİ FOSİL YAKIT KULLANMADAN DA ISINMAK MÜMKÜN: LG THERMA V MONOBLOC İMBAT DOMESTİK SOĞUTMA GRUBU SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI LABORATUVARDAN TAM NOT: HAVADAKİ BAKTERİLERE KARŞI %99.9999 ETKİLİ CASTEL'DEN 3061E - CO2 SİSTEMLERİ İÇİN KÜÇÜK VE GÜÇLÜ EMNİYET VALFİ

Doğu İklimlendirme ISH Digital’de Yerini Aldı

Binlerce ziyaretçinin katıldığı, Avrupa’nın en prestijli fuarı olan ISH, Covid-19 sebebiyle 2021 22-26 Mart tarihleri arasında ISH Digital adı altında online olarak gerçekleşti. Büyük ilgi gören platform bir yıl boyunca ziyaretçilerine açık olacak.
 
Doğu İklimlendirme 2013 yılından beri düzenli olarak katıldığı bu fuara dijital ortamda da katılarak, Ecodesign direktiflerine uygun üretmiş olduğu ürün gamını ziyaretçilerinin beğenisine sundu.
 
Sergilediği ürünlerin içinde 270-850 m3/h debi aralığında, 4 farklı kapasitede ürettiği Four Home, Ev Tipi Isı Geri Kazanım Cihazları da yer aldı. Son teknoloji kablosuz kumanda ve sensör alt yapısına sahip bu ürünler Avrupa pazarında her geçen gün daha fazla talep görmektedir. Doğu İklimlendirme, bu ürünleri hem kendi markası olan FourSeasons® markası hem de Avrupa’nın seçkin markalarına OEM olarak üretmektedir. 
 
Isı Geri Kazanım Cihazları grubundan sergide yerini alan bir başka ürün de RTER-Rotorlu Isı Geri Kazanım Cihazlarıydı. %80’nin üzerinde ısıl verime sahip cihazın öne çıkan başlıca özellikleri, ERP2018 uyumluluğu, tüm haberleşme protokollerine açık tak çalıştır otomasyonu, standart bir cihaz ile hem dikey hem de yatay yönde hava dağıtım kanallarına bağlanabilmesidir. 
 
Sergide yer alan bir diğer üründe, en çok tıklanan ürünlerimizden FOUR-ECRH Çatı Tipi Paket Klima Üniteleri oldu. Mahallerin ısıtma, soğutma ihtiyacına göre 8 farklı modelde ve 30-180 kW kapasite aralığında üretimi gerçekleştirilen, ERP 2021 regülasyonuna tam uyumlu, en az %73 ısıl verimliliğe sahip, tamburlu ısı/enerji geri kazanım eşanjörü ile taze hava ve dönüş havası arasında atık ısının geri kazanımını sağlayarak yüksek enerji verimliliklerine ulaşan FOUR-ECRH, fuarda dikkat çekti.
 
Firmanın Dış Pazarlar İş Geliştirme Müdürü Zihni Işık, Doğunun güçlü Ar-ge ekibi, tecrübeli ihracat departmanı ve geniş ürün gamı ile bu yılında özellikle Avrupa pazarındaki ihracat cirosunu ciddi oranda arttırdıklarını, 2021 yılında ihracat cirosunun, toplam ciroya oranının minimum %50 olmasını hedeflediklerini belirtti. 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36