Jeotermal Enerji Derneği (JED) Başkanlığı’na yeniden Ali Kındap seçildi Wavin’den Naturel Park Projesi’ne inovatif boru çözümleri Doğu İklimlendirme ISH Digital’de Yerini Aldı ESSİAD’ın Yeni Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Can İŞBİLEN Oldu MÜKAD 2.Olağan Genel Kurul'u Ankara De Monti Otel 'de yapıldı Meva Şehir’in Tercihi Yüksek Verimli Mimsan Kazanlar İSKİD’in 15. Dönem Yönetim Kurulu, Ayk Serdar Didonyan başkanlığında göreve başladı Malta’da QUAD İş Kulelerinin Otopark Havalandırma Sistemi ve Havalandırma Fanları VENCO Tarafından Sağlandı KENTSEL DÖNÜŞÜM ENERJİ TASARRUFU İÇİN FIRSATTIR HER PAYDAŞIN EMEĞİNİ KAPSAYAN LİSTEYE ÜLKE ENERJİ’DEN TAM DESTEK TEKNOLOJİYE ATLAYIN: CASTEL UYGULAMA SEÇİCİ FOSİL YAKIT KULLANMADAN DA ISINMAK MÜMKÜN: LG THERMA V MONOBLOC İMBAT DOMESTİK SOĞUTMA GRUBU SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI LABORATUVARDAN TAM NOT: HAVADAKİ BAKTERİLERE KARŞI %99.9999 ETKİLİ CASTEL'DEN 3061E - CO2 SİSTEMLERİ İÇİN KÜÇÜK VE GÜÇLÜ EMNİYET VALFİ

MÜKAD 2.Olağan Genel Kurul'u Ankara De Monti Otel 'de yapıldı

Zuleyha-Ozcan-MU-KAD-Baskan-Yardimcisi Ankara De Monti Otel 'de 31.03.2021 tarihinde yapılan MÜKAD 2. Olağan Genel Kurul'unda Züleyha Özcan 2. Dönem Yönetim Kurulu Başkanlığı'na seçildi.
 
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan MÜKAD Genel Kurul’unda Divan Heyet’inin oluşturulmasının ardından Kurucu Başkan Esma Sarıaslan Divrikli MÜKAD ‘ın üç yılını değerlendirmesini yaptı. Faaliyet Raporu , Bilançolar ve Komisyon başkanlarının konuşmalarının ardından Dernek’te tüzük değişikliği çalışması tamamlandı.
 
Derneğin 2.Dönem Yönetim , Denetim ve Onur Kurulu üyeliklerinin seçimi sonrasında 2.Dönemde Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Züleyha Özcan kendisine ve ekibine gösterilen güven için Genel Kurul’a teşekkür konuşmasının ardından Genel kurul dilek ve temennilerle sonra erdi.
 
MÜKAD Yönetim Kurulu Üyeleri:
 
Züleyha Özcan
Esma Sarıaslan
Şebnem Özkal
Ayşe Gülbeden
Güniz Gacaner
Selfinaz Çıldır
Şehime Akman

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36