İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT

Malta’da QUAD İş Kulelerinin Otopark Havalandırma Sistemi ve Havalandırma Fanları VENCO Tarafından Sağlandı

VENCO dünyadaki prestijli projelere ürünlerini ve hizmetlerini sağlamaya devam ediyor. 
 
Malta’da QUAD İş Kulelerinin Kapalı Otopark Jet Fan Sistem Çözümü, VENCO markasının garantisi altındadır.  
QUAD İş Kuleleri Projesi 11.200 metrekare alan üzerine kurulmuş; çalışma ofisleri, süpermarketler, restoranlar, toplantı alanları ve rekreasyon alanları içeren; Malta’nın merkezinde inşa edilmiş en prestijli projelerden biridir.
 
1400’den fazla araba park alanı içeren projenin Otopark Havalandırma Sistemi ve Ürünleri VENCO Havalandırma tarafından tedarik edilmiştir.
Otopark’ta VENCO Radyal Jet Fanlar, Aksiyal Duman Egzoz Fanları, Otomatik Kontrol Panoları ve Fan Aksesuarları kullanıldı. VENCO’nun tecrübeli mühendisleri Otopark Projesinin Mekanik Tasarımını yaparak; fanların kapasitelerini, miktarlarını ve yerlerini belirledi.  Jet Fan Sisteminin etkin ve verimli bir şekilde çalışması, VENCO’nun yetenekli mühendisleri tarafından belirlenen senaryolara bağlı olarak çalışan VENCO Otomatik Kontrol Panoları ile sağlandı. Ayrıca AR-GE departmanının yaptığı CFD Analizi ile sistem performansı optimize edilmiştir.
VENCO Radyal Jet Fanlar ve Aksiyal Duman Egzoz Fanları; EN 12101-3 standardına uygun olarak sertifikalı, 300°C’de ve 400°C’de 2 saat sıcaklık dayanımlıdır.
Ayrıca İş Kompleksinin havalandırmasında kullanılan Kanal Tipi Dikdörtgen Fanlar, Yuvarlak Kanal Tipi Fanlar ve Kanal Tipi Susturucular, VENCO tarafından üretilerek projeye tedarik edildi.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36