Jeotermal Enerji Derneği (JED) Başkanlığı’na yeniden Ali Kındap seçildi Wavin’den Naturel Park Projesi’ne inovatif boru çözümleri Doğu İklimlendirme ISH Digital’de Yerini Aldı ESSİAD’ın Yeni Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Can İŞBİLEN Oldu MÜKAD 2.Olağan Genel Kurul'u Ankara De Monti Otel 'de yapıldı Meva Şehir’in Tercihi Yüksek Verimli Mimsan Kazanlar İSKİD’in 15. Dönem Yönetim Kurulu, Ayk Serdar Didonyan başkanlığında göreve başladı Malta’da QUAD İş Kulelerinin Otopark Havalandırma Sistemi ve Havalandırma Fanları VENCO Tarafından Sağlandı KENTSEL DÖNÜŞÜM ENERJİ TASARRUFU İÇİN FIRSATTIR HER PAYDAŞIN EMEĞİNİ KAPSAYAN LİSTEYE ÜLKE ENERJİ’DEN TAM DESTEK TEKNOLOJİYE ATLAYIN: CASTEL UYGULAMA SEÇİCİ FOSİL YAKIT KULLANMADAN DA ISINMAK MÜMKÜN: LG THERMA V MONOBLOC İMBAT DOMESTİK SOĞUTMA GRUBU SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI LABORATUVARDAN TAM NOT: HAVADAKİ BAKTERİLERE KARŞI %99.9999 ETKİLİ CASTEL'DEN 3061E - CO2 SİSTEMLERİ İÇİN KÜÇÜK VE GÜÇLÜ EMNİYET VALFİ

Malta’da QUAD İş Kulelerinin Otopark Havalandırma Sistemi ve Havalandırma Fanları VENCO Tarafından Sağlandı

VENCO dünyadaki prestijli projelere ürünlerini ve hizmetlerini sağlamaya devam ediyor. 
 
Malta’da QUAD İş Kulelerinin Kapalı Otopark Jet Fan Sistem Çözümü, VENCO markasının garantisi altındadır.  
QUAD İş Kuleleri Projesi 11.200 metrekare alan üzerine kurulmuş; çalışma ofisleri, süpermarketler, restoranlar, toplantı alanları ve rekreasyon alanları içeren; Malta’nın merkezinde inşa edilmiş en prestijli projelerden biridir.
 
1400’den fazla araba park alanı içeren projenin Otopark Havalandırma Sistemi ve Ürünleri VENCO Havalandırma tarafından tedarik edilmiştir.
Otopark’ta VENCO Radyal Jet Fanlar, Aksiyal Duman Egzoz Fanları, Otomatik Kontrol Panoları ve Fan Aksesuarları kullanıldı. VENCO’nun tecrübeli mühendisleri Otopark Projesinin Mekanik Tasarımını yaparak; fanların kapasitelerini, miktarlarını ve yerlerini belirledi.  Jet Fan Sisteminin etkin ve verimli bir şekilde çalışması, VENCO’nun yetenekli mühendisleri tarafından belirlenen senaryolara bağlı olarak çalışan VENCO Otomatik Kontrol Panoları ile sağlandı. Ayrıca AR-GE departmanının yaptığı CFD Analizi ile sistem performansı optimize edilmiştir.
VENCO Radyal Jet Fanlar ve Aksiyal Duman Egzoz Fanları; EN 12101-3 standardına uygun olarak sertifikalı, 300°C’de ve 400°C’de 2 saat sıcaklık dayanımlıdır.
Ayrıca İş Kompleksinin havalandırmasında kullanılan Kanal Tipi Dikdörtgen Fanlar, Yuvarlak Kanal Tipi Fanlar ve Kanal Tipi Susturucular, VENCO tarafından üretilerek projeye tedarik edildi.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36