Jeotermal Enerji Derneği (JED) Başkanlığı’na yeniden Ali Kındap seçildi Wavin’den Naturel Park Projesi’ne inovatif boru çözümleri Doğu İklimlendirme ISH Digital’de Yerini Aldı ESSİAD’ın Yeni Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Can İŞBİLEN Oldu MÜKAD 2.Olağan Genel Kurul'u Ankara De Monti Otel 'de yapıldı Meva Şehir’in Tercihi Yüksek Verimli Mimsan Kazanlar İSKİD’in 15. Dönem Yönetim Kurulu, Ayk Serdar Didonyan başkanlığında göreve başladı Malta’da QUAD İş Kulelerinin Otopark Havalandırma Sistemi ve Havalandırma Fanları VENCO Tarafından Sağlandı KENTSEL DÖNÜŞÜM ENERJİ TASARRUFU İÇİN FIRSATTIR HER PAYDAŞIN EMEĞİNİ KAPSAYAN LİSTEYE ÜLKE ENERJİ’DEN TAM DESTEK TEKNOLOJİYE ATLAYIN: CASTEL UYGULAMA SEÇİCİ FOSİL YAKIT KULLANMADAN DA ISINMAK MÜMKÜN: LG THERMA V MONOBLOC İMBAT DOMESTİK SOĞUTMA GRUBU SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI LABORATUVARDAN TAM NOT: HAVADAKİ BAKTERİLERE KARŞI %99.9999 ETKİLİ CASTEL'DEN 3061E - CO2 SİSTEMLERİ İÇİN KÜÇÜK VE GÜÇLÜ EMNİYET VALFİ

TEKNOLOJİYE ATLAYIN: CASTEL UYGULAMA SEÇİCİ

Sistem bileşenlerinin boyutlandırılması ve tasarımı HİÇ BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTIR, nihayet sistem tasarımını kolaylaştırmak için hepimizin ihtiyaç duyduğu yol.

 

Castel'den gelen yeni uygulama, soğutma devresi bileşenlerinin konfigürasyonunu ve seçimini basitleştirir, sistemin her farklı yerleşimi için seçimler sağlayabilir ve tasarımda size rehberlik edebilir.

 

Nerede olursanız olun ve çalıştırdığınız işletim sistemiyle, uygulama aracılığıyla ve tasarlanan veya incelenen sistemin parametrelerini girerek, vanaların davranışını kontrol etmek mümkündür, böylece mümkün olan hassas bileşenlerin seçimine ve kurulumuna izin verir. Bir sistemin doğru işleyişini etkiler ve sonuç olarak performansını optimize eder.

 

Sistemin buharlaşma sıcaklığı, sıvı sıcaklığı, yoğuşma sıcaklığı, kullanılan gazın türü ve vananın takılacağı devrenin branşı gibi temel özelliklerini bilmek, basınç düşüşünü hesaplamak mümkündür. Valf tarafından üretilen ve dolayısıyla bu şekilde uygunluğu, HFC, HFO, HC sıvılar ve kritik altı veya transkritik C02 kurulumları için her sıvı türü için seçimi optimize edersiniz.

 

Sadece vanaları boyutlandırıp seçemezsiniz! Bu uygulamayı kullanarak, söz konusu sistemin seçimini ve tüm verilerini bir PDF dosyasına kaydetmek ve herhangi bir işletim sistemi tarafından üretilen herhangi bir sınırlama veya kısıtlama olmaksızın, herhangi bir ortam üzerinden paylaşmak, IOS, Android veya Windows da mümkündür.

 

Bu vazgeçilmez araç sayesinde, sisteme önceden monte edilmiş vanaları kontrol etmek / doğrulamak da mümkündür. Sistem bilgilerini kullanarak ve incelenen Castel vana kodunu ve basınç düşüşünü girerek, vananın olup olmadığını değerlendirmek mümkündür. 

 

Uygulama, en uygun bileşeni seçme konusunda bir öneri sağlar ve müşteriyi Polyhedra, Classic veya GoGreen gibi seçilen sıvı için en çok arzu edilen Castel ürünleri ailesine yönlendirir.

 

Bu uygulamanın tedarikçi ve müşteri arasındaki temel sinerjiyi güçlendirdiğini ve ortak büyüme için ortamı yaratan gerekli proaktif ilişkiyi güçlendirdiğini teyit etmekten mutluluk duyuyoruz.

 

Tüm Castel dünyasının ruhunu ve felsefesini vurgulayan ...

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36