Jeotermal Enerji Derneği (JED) Başkanlığı’na yeniden Ali Kındap seçildi Wavin’den Naturel Park Projesi’ne inovatif boru çözümleri Doğu İklimlendirme ISH Digital’de Yerini Aldı ESSİAD’ın Yeni Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Can İŞBİLEN Oldu MÜKAD 2.Olağan Genel Kurul'u Ankara De Monti Otel 'de yapıldı Meva Şehir’in Tercihi Yüksek Verimli Mimsan Kazanlar İSKİD’in 15. Dönem Yönetim Kurulu, Ayk Serdar Didonyan başkanlığında göreve başladı Malta’da QUAD İş Kulelerinin Otopark Havalandırma Sistemi ve Havalandırma Fanları VENCO Tarafından Sağlandı KENTSEL DÖNÜŞÜM ENERJİ TASARRUFU İÇİN FIRSATTIR HER PAYDAŞIN EMEĞİNİ KAPSAYAN LİSTEYE ÜLKE ENERJİ’DEN TAM DESTEK TEKNOLOJİYE ATLAYIN: CASTEL UYGULAMA SEÇİCİ FOSİL YAKIT KULLANMADAN DA ISINMAK MÜMKÜN: LG THERMA V MONOBLOC İMBAT DOMESTİK SOĞUTMA GRUBU SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI LABORATUVARDAN TAM NOT: HAVADAKİ BAKTERİLERE KARŞI %99.9999 ETKİLİ CASTEL'DEN 3061E - CO2 SİSTEMLERİ İÇİN KÜÇÜK VE GÜÇLÜ EMNİYET VALFİ

CASTEL'DEN 3061E - CO2 SİSTEMLERİ İÇİN KÜÇÜK VE GÜÇLÜ EMNİYET VALFİ

Castel, CO2 Booster, Cascade ve pompalanan sıvı sistemleri için çok çeşitli emniyet valfleri önermektedir.

 

3061E serisi emniyet vanaları, 165 bara kadar maksimum çalışma basıncına sahip CO2 transkritik ve subkritik sistemlere uygun olacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır.

Kompakt boyutları ve yüksek performanslı malzemelerin kullanımı, 3061E vanasını tüm soğutma sistemlerinde, özellikle CO2 transkritik uygulamalarda kurulum için uygun olan güvenilir bir güvenlik cihazı haline getirir.

 

Transkritik uygulamalar sadece 150 bar'a kadar çok yüksek çalışma basınçlarına sahip değildir; ayrıca kompresör tahliye hattında çok yüksek sıcaklıklar gösterirler. Bu yepyeni emniyet valfi, 150 bar'a ve 150 ° C çalışma sıcaklıklarına kadar ayar basınçlarına ulaşabildiğinden, bu aşırı koşullara mükemmel bir şekilde uyum sağlar!

 

Ayarlanan basınç aralığı (60 ila 150 bar), evaporatör gibi alçak basınç bölümündeki (60bar) kurulumlardan çalışma esnekliğini garanti eder; ara basınç bölümü (80-90 bar) sıvı alıcılara ve son olarak yağ ayırıcıyı, gaz soğutucuyu ve ısı geri kazanım ünitesini (120-140 bar) koruyan yüksek basınç bölümüne kurulur.

 

Tip 3061E emniyet valfleri, tekrarlanabilir performansı garanti eder. Bu, vanalar çalıştırıldıktan sonra açılıp / kapatıldıktan sonra, ilk ayar koşullarının muhafaza edildiği anlamına gelir.

Castel, CO2 uygulamaları için konsolide bir ortak olarak, 3061E serisini birçok kurulum için uygun olan ekonomik bir emniyet valfi olarak geliştirdi.

 

Teknik veri:

Soğutucu akışkan: CO2 (R744)

Set basınç aralığı: 60 - 150 bar

Bağlantılar: ¼ ”NPT; 3/8 ”NPT; ½ ”NPT

MWP (maksimum çalışma basıncı): 165 bar

TS min / TS Max: -50 ° C / 150 ° C

CO2 için eksiksiz güvenlik cihazları serimizi görmek için 2021 Genel Kataloğunu web sitemizden indirin: www.castel.it 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36