Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

KANAL 7 STÜDYOLARININ SES YALITIMI VE YANGIN DAYANIMI KNAUF’A EMANET

Global bilgi birikimini yenilikçi ürünleriyle buluşturarak yüksek performanslı çözümler sunan Knauf, Kanal 7 stüdyolarında 77 dB üzeri ses yalıtımı sağlarken pasif yangın dayanımı çözümleri ile de projeyi 120 dakikaya kadar yangına dayanıklı hale getirdi. 

 

Kanal 7’nin İstanbul Eyüp’te bulunan haber stüdyolarının tüm duvar sistemlerini yenileyen Knauf, sağladığı çözümlerle stüdyoların yalıtım ve dayanım performanslarını artırdı. 

 

Stüdyolar arasında 77 dB üzeri ses yalıtımı

Stüdyolar arasında yüksek değerlerde ses yalıtımı elde etmek için çift taraflı 3 er kat Vidipan® duvar sistemlerini uygulayan Knauf, 77 dB üzeri ses yalıtımı sağladı. Aynı zamanda haber stüdyolarında ve stüdyolar arasında, akustik dengeyi oluşturmak üzere ahşap yün esaslı kendine özgü lifli bir yüzeye sahip olan Heradesign® ürünleri kullanıldı. Stüdyolar ve ofisler arası bölme duvarlara ise yüksek darbe dayanımı ve ses yalıtımı özelliğinden dolayı Diamant® bölme duvar sistemleri uygulaması yapıldı. 

 

Alçı bazlı yapı malzemelerinde dünya lideri Knauf, tamamen akıllı bina sistemleri ile donatılmış olan Kanal 7 binasında yer alan yüksek teknolojik cihazların ürettiği radyasyon problemini de güvenlik çözümleri ile minimize etti. Safeboard® ile kurşun kullanımına gerek kalmadan radyasyon kalkanı oluşturan Knauf, insan sağlığını tehdit eden unsurlara karşı da yeni teknolojiler geliştirdiğinin örneğini verdi. Kanal 7 stüdyoları Knauf sistemleriyle pasif yangınlara karşı da donanımlı hale getirilerek yangına karşı A1 sınıfı yanmaz malzeme Flameboard® ürünleri ile 120 dakikaya kadar yangın dayanımlı bir yapıya sahip oldu. 

Yapılarda aranan performanslara yönelik çözümler sunan ve sektörün en geniş performans çözümlerine sahip lider markası Knauf; yüksek teknolojili, inovatif ve sürdürülebilir ürünleriyle en iyi ve güvenilir sistemleri sunarak Türkiye pazarında iddiasını korumaya devam ediyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36