Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

POLONYA’DA FLEXIVA RÜZGÂRLARI ESİYOR

Polonya için büyük önem taşıyan projelerde; Flexiva’nın TS EN 13180 standardına uygun olarak imal edilen, hava sızdırmaz, çekme ve darbe dayanımı yüksek esnek hava kanalları kullanılıyor.

 

Avrupa pazarında güçlü adımlarla ilerlemesini sürdüren Flexiva’nın Polonya pazarındaki mega proje referansları arasına; Warszawa Tower, towarowa towers warszawa, Libero Tower, Gdański İş Merkezi, Varşova Batı Tren İstasyonu yerini aldı.

 

Varşova Kulesi, Belçikalı gayrimenkul geliştiricisi Ghelamco tarafından inşa edilmiş bir neomodern ofis binaları kompleksidir. 129,336 m2 zemin alanına sahip komplekste yer alan Varşova Spire A, 220 metre yüksekliğe sahiptir ve sadece kompleksin en yüksek binası değil, aynı zamanda Varşova'daki en yüksek ofis binasıdır. Warsaw Spire A, mükemmel düzeyde çevre dostu kimliği ile yeşil bina sertifikası BREEAM’e sahiptir. 

 

Towarowa towers warszawa, iki adet 29 katlı kuleden ve 7-12 katlı apartmanlardan oluşan konut kompleksidir. Toplantı odaları, fitness kulübü ve lounge alanları ile towarowa towers, Varşova’nın modern siluetinin bir parçası olarak ilgi odağıdır.

 

Libero Tower, 120 metre yüksekliğe sahip, Śródmieście CBD bölgesinin kuzey tarafında ticari bir işlevi olan ilk yüksek ofis binasıdır. Yüksek mimari standartların garantilendiği ofis yapısında, konfor ve enerji verimliliğinin mükemmel seviyesi hedeflendi.

 

Gdański İş Merkezi (GBC), Varşova'nın merkezinde bulunan dört adet A sınıfı ofis binasından oluşan modern bir komplekstir. 101.000 m² ticari alana sahip iş merkezinde ofis alanlarına ek olarak, perakende ve servis alanları da bulunmaktadır.

 

Kompleks, çevresel yüksek duyarlılık seviyesi ile BREEAM yeşil bina sertifikasına sahiptir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36