Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

1095 KONUTLUK AVRUPARK HAYAT PROJESİNİN HAVALANDIRMA ÇÖZÜMLERİ AIRONN GÜVENCESİNDE

Emlak Konut güvencesi ile Cihan İnşaat ve Konut Yapı işbirliğinde yükselen Avrupark Hayat projesi 42 bin 19 metrekarelik arsa üzerine 13 blok olarak tasarlandı. Projede 1095 konut ve 81 adet ticari ünite bulunuyor. Hoşdere Mevkii’nde yüksek yaşam standartlarını doğaya taşıyan Avrupark Hayat projesinde tüm blok fanları ve otopark jet fan sisteminde Aironn tercih edildi.

 

Fan mühendisliği alanındaki başarısını yurt içi ve yurt dışında çok sayıda çizgi üstü proje referansı ile kanıtlayan Aironn A.Ş. kaynak robotları ve tam otomatik yüksek teknolojiye sahip CNC makinaları ile yüksek kaliteyi standart hale getiriyor. Güçlü üretim altyapısı ile hızlı teslimat olanaklarına sahip olan Aironn, mühendislik tarafında iyi bir çözüm ortağı, üretim tarafında yüksek kalite ve operasyonel tarafta hızlı yanıt beklentileri olan projelerin tercihi oluyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36