ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

BENESTA-BEYOĞLU PROJESİNİN HAVASI MITSUBISHI HEAVY’LE DEĞİŞİYOR

Farklı hacimdeki alanları Japon iklimlendirme teknolojisiyle buluşturan Form MHI Klima Sistemleri; üstün teknolojili Mitsubishi Heavy ürünleriyle Benesta Beyoğlu evlerinin hava konforunu yükseltiyor.

 

Gücünü 55 yıllık Form tecrübesi ve Japon teknolojisinden alan Form MHI Klima Sistemleri, farklı iklimlendirme ihtiyacı olan yapılara enerji verimli ve teknolojik çözümler devam ediyor. Son olarak Benesta Beyoğlu konut projesinin iklimlendirme sistemine imza atan Form, kurulumunu gerçekleştirdiği Mitsubishi Heavy marka multi split ve split klimalar ile ortamın havasını değiştiriyor. 

 

Proje kapsamında Benesta Beyoğlu’na 202 adet multi split dış ünite, 406 adet multi split ve 35 adet split klimanın satışını gerçekleştirildi. Sanat, eğlence, tarih ve kültürün kalbinin attığı Beyoğlu’nda, seçkin mimarisi ve sosyal alanlarıyla hayata değer katan Benesta Beyoğlu, Mitsubishi Heavy iklimlendirmesiyle artık çok daha havalı.

 

Japon teknoloji devi Mitsubishi Heavy Industries ile 55 yıllık sektör deneyimini birleştiren Form; ofis, hastane, otel, mağaza, okul gibi birçok farklı alanı, gelişmiş iklimlendirme ürün ve hizmetleriyle buluşturmaya devam ediyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36