ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

PA-FLEX KAUÇUK YURTDIŞINDA MARKA BİLİNİRLİĞİNİ ARTIRIYOR

Pa-Flex Kauçuk markası yurtdışı projelerde kabul görmeye devam ediyor. Avrupa pazarında kalitesi ile onay alan Pa-Flex markasının kullanıldığı proje çeşitliliği görülen ilginin teyidi.

 

Ocak ayı içerisinde Ukrayna’nın Odessa şehrinde hem otel projesine hem de karma yaşam projesine kauçuk boru ve levha ürünleriyle katkı sağladı. Bunlardan birincisi Graf Evleri yaşam projesi. Karadeniz kıyısına 400 m. mesafede inşaa edilen konut ve yaşam projesinde elastomerik kauçuk köpüğünden boru izolasyonları ve yan ürünleri tatbik edilmiştir. Proje 2+1, 3+1 ve çatı katı lüks dairelerden oluşmakta, toplamda 8 kat ve 2 katlı kapalı otopark olarak geliştirilmiştir. Merkezi sistem ısıtma-soğutma ile geliştirilen yapının boru yalıtımlarında Pa-Flex markası tercih edildi.

 

Odessa’da yapımı  nerdeyse tamamlanmış (kapalı havuzu 2021 sonbaharında devreye alınacaktır) olan Premier Otel projesinde Pa-Flex Kauçuk levha ve boru izolasyonları kullanılmıştır. Otel projesi 200 oda, spa, hamam, sauna, kapalı havuz, restoranlar, iki katlı kapalı ve açık otoparklar, konferans salonu gibi birimlerden oluşmakta. Otel, lobi+12 kattan oluşmakta ve 17.000 m2 açık alan üzerine inşa edilmiştir.

Ülkemizde ise Bodrum’da yapımı bitmek üzere olan Bodrum 150 yataklı devlet hastanesinde kauçuk levha ürünleriyle yer aldı. 2016 yılında ihalesi yapılan fakat bazı sebeplerden yapımı ertelenmiş olan hastane projesi yaklaşık 57.000.000 TL. lik bütçe ile planlanmıştır. 50.016 m2 arsa alanı ve 27.025 m2 kapalı alana sahip hastanenin 2021 yılı ilk çeyreğinde tamamlanması öngörülmekte.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36