Jeotermal Enerji Derneği (JED) Başkanlığı’na yeniden Ali Kındap seçildi Wavin’den Naturel Park Projesi’ne inovatif boru çözümleri Doğu İklimlendirme ISH Digital’de Yerini Aldı ESSİAD’ın Yeni Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Can İŞBİLEN Oldu MÜKAD 2.Olağan Genel Kurul'u Ankara De Monti Otel 'de yapıldı Meva Şehir’in Tercihi Yüksek Verimli Mimsan Kazanlar İSKİD’in 15. Dönem Yönetim Kurulu, Ayk Serdar Didonyan başkanlığında göreve başladı Malta’da QUAD İş Kulelerinin Otopark Havalandırma Sistemi ve Havalandırma Fanları VENCO Tarafından Sağlandı KENTSEL DÖNÜŞÜM ENERJİ TASARRUFU İÇİN FIRSATTIR HER PAYDAŞIN EMEĞİNİ KAPSAYAN LİSTEYE ÜLKE ENERJİ’DEN TAM DESTEK TEKNOLOJİYE ATLAYIN: CASTEL UYGULAMA SEÇİCİ FOSİL YAKIT KULLANMADAN DA ISINMAK MÜMKÜN: LG THERMA V MONOBLOC İMBAT DOMESTİK SOĞUTMA GRUBU SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI LABORATUVARDAN TAM NOT: HAVADAKİ BAKTERİLERE KARŞI %99.9999 ETKİLİ CASTEL'DEN 3061E - CO2 SİSTEMLERİ İÇİN KÜÇÜK VE GÜÇLÜ EMNİYET VALFİ

VENCO, 400 °C 2 Saat Yangın Dayanımlı Fanlar İçeren İlk Siparişinin Üretimini Tamamladı

Grand Hotel Tornik Projesinin kapalı otopark jet fan sistemi VENCO tarafından sağlandı. Bu proje aynı zamanda VENCO’nun 400 °C 2 saat yangın dayanımlı fanlar içeren ilk siparişi.
 
Grand Hotel Tornik, Sırbistan’ın batısında Zlatibor şehrinde yer alan ve sağlıklı yaşam merkezi ve spa içeren prestijli bir otel projesidir. Projenin kapalı otoparkında VENCO marka VAN-S-H Hücreli Aksiyal Duman Egzoz Fanları, VAX-H Hücreli Aksiyal Fanlar ve VAX-J4 Aksiyal Jet Fanlar kullanılmıştır. Projede kullanılan Aksiyal Duman Egzoz Fanları ve Aksiyal Jet Fanlar EN 12101-3 standardına uygun F400 sertifikasına haizdir. 
 
Ayrıca Otopark Projesinin Mekanik Tasarımı VENCO’nun tecrübeli mühendisleri tarafından yapılarak fanların kapasiteleri, miktarları ve yerleri belirlenmiş ve AR-GE departmanının yaptığı CFD Analizi ile sistem performansı optimize edilmiştir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36