İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT

VENCO, 400 °C 2 Saat Yangın Dayanımlı Fanlar İçeren İlk Siparişinin Üretimini Tamamladı

Grand Hotel Tornik Projesinin kapalı otopark jet fan sistemi VENCO tarafından sağlandı. Bu proje aynı zamanda VENCO’nun 400 °C 2 saat yangın dayanımlı fanlar içeren ilk siparişi.
 
Grand Hotel Tornik, Sırbistan’ın batısında Zlatibor şehrinde yer alan ve sağlıklı yaşam merkezi ve spa içeren prestijli bir otel projesidir. Projenin kapalı otoparkında VENCO marka VAN-S-H Hücreli Aksiyal Duman Egzoz Fanları, VAX-H Hücreli Aksiyal Fanlar ve VAX-J4 Aksiyal Jet Fanlar kullanılmıştır. Projede kullanılan Aksiyal Duman Egzoz Fanları ve Aksiyal Jet Fanlar EN 12101-3 standardına uygun F400 sertifikasına haizdir. 
 
Ayrıca Otopark Projesinin Mekanik Tasarımı VENCO’nun tecrübeli mühendisleri tarafından yapılarak fanların kapasiteleri, miktarları ve yerleri belirlenmiş ve AR-GE departmanının yaptığı CFD Analizi ile sistem performansı optimize edilmiştir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36