VENCO, 400 °C 2 Saat Yangın Dayanımlı Fanlar İçeren İlk Siparişinin Üretimini Tamamladı SANAYİDE SU KULLANIMINA DİKKAT DOMESTİK SOĞUTMA GRUBU TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK GES’LERİNDEN BİRİ YILDIZ ENTEGRE MERSİN TESİSİ’NDE FAALİYETE GEÇTİ Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesinin Yapımımda ALDAĞ Ürünleri Tercih Edildi Kombi alırken bu özellikleri mutlaka bayinize sorun ATIK SU TERFİ İSTASYONLARINDA BAYMAK FARKI FORM’DAN PANDEMİ İLE MÜCADELEDE GÜVENİLİR ÇÖZÜMLER YÜKSEK VERİMLİLİK, KUSURSUZ SİSTEM: LOWARA SMART POMPA SERİSİ ÇEVRE DOSTU ŞOFBEN BAYMAK BH 12 KONFORDAN ÖDÜN VERMİYOR ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ KATI YAKITLI KAZANLARDA VERİM VE GÜVEN İÇİN BAYMAK LİNYİT COMFORT FOUR ECRH –ÇATI TİPİ PAKET KLİMA CİHAZI (ROOFTOP) İMBAT HASSAS KONTROLLÜ KLİMA ÇEVRİMSEL (RUN-AROUND) ISI GERİ KAZANIM BATARYALARI

FORM’DAN PANDEMİ İLE MÜCADELEDE GÜVENİLİR ÇÖZÜMLER

Form Şirketler Grubu, iç mekan havasını virüsten arındıran ürün ve hizmetleriyle kapalı alanların hava güvenliğini arttırıyor. İçişleri Bakanlığı’nın, COVID-19 pandemisi ile mücadele kapsamında yayımladığı ek genelge ile, kapalı alanların havalandırma sistemlerine çeşitli düzenlemeler getirildi.  Genelge kapsamında konaklama tesisleri başta olmak üzere oluşturulması zorunlu tutulan iç mekan hava temizliği uygulamaları konusunda, iklimlendirme sektörünün 55 yıllık oyuncusu Form, yüksek teknolojili çözümler sunuyor. 

 

Gücünü 55 yıllık tecrübesi, başarılı iş ortaklıkları ve AR-GE’ye verdiği değerden alan Form Şirketler Grubu, pandemi döneminde geliştirdiği ürün ve hizmetlerle kapalı alanlara temiz ve güvenli hava sunuyor.

 

İçişleri Bakanlığı, 15.12.2020 tarihinde yayınladığı ek genelge kapsamında, konaklama tesislerinin kapalı alanlarında UV-C dezenfeksiyon sistemi ve HEPA filtreler kullanılmasını zorunlu hale getirdi.

 

Form, pandeminin ardından hızlı aksiyon alarak ürün gamına eklediği Euroform Safelight Klima tipi UV-C sistemi ve NEFFES Antiviral Hava Temizleyici ile temiz ve virüssüz ortam havası sağlıyor. Ayrıca markadan bağımsız olarak iklimlendirme cihazlarına sağladığı yüksek kaliteli UV-C ışık çözümü, bakım ve onarım işlemleriyle kapalı alanda virüsün etkilerini en aza indirgiyor.

 

Form’un en yeni inovasyonu NEFFES Antiviral Hava Temizleyici, UV-C teknolojisi ve HEPA filtresi ile virüslere karşı çifte koruma sağlıyor. 4’lü filtreleme teknolojisiyle bakteri, alerjen ve zararlı mikroorganizmaları ortam havasından temizliyor.

 

Diğer bir ürün olan Euroform Safelight, iklimlendirme sektöründe ilk kez VRF sistemlerde kullanılabilecek klima tipi UV-C ünitesi olmasıyla öne çıkıyor. Mitsubishi Heavy kanal tipi klimalara özel olarak geliştirilen ürün, ilk kurulum sırasında sisteme entegre edilebildiği gibi, halihazırda kullanılan Mitsubishi Heavy kanallı klimalara da eklenebiliyor. Uygulama esnasında klimaya zarar veren delme, kesme gibi işlemlere gerek olmadan kanal tipi klimaların hava emiş kısmına monte edilebiliyor.

 

Form bünyesinde hizmete sunulan HEPA Booster ise, taze hava bağlantı imkanı olmayan kanal tipi klima uygulamalarına özel olarak geliştirilmiş yapısı ile virüslerin klima iç ünitelerine bağlı yayılım riskini engelliyor. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36