VENCO, 400 °C 2 Saat Yangın Dayanımlı Fanlar İçeren İlk Siparişinin Üretimini Tamamladı SANAYİDE SU KULLANIMINA DİKKAT DOMESTİK SOĞUTMA GRUBU TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK GES’LERİNDEN BİRİ YILDIZ ENTEGRE MERSİN TESİSİ’NDE FAALİYETE GEÇTİ Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesinin Yapımımda ALDAĞ Ürünleri Tercih Edildi Kombi alırken bu özellikleri mutlaka bayinize sorun ATIK SU TERFİ İSTASYONLARINDA BAYMAK FARKI FORM’DAN PANDEMİ İLE MÜCADELEDE GÜVENİLİR ÇÖZÜMLER YÜKSEK VERİMLİLİK, KUSURSUZ SİSTEM: LOWARA SMART POMPA SERİSİ ÇEVRE DOSTU ŞOFBEN BAYMAK BH 12 KONFORDAN ÖDÜN VERMİYOR ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ KATI YAKITLI KAZANLARDA VERİM VE GÜVEN İÇİN BAYMAK LİNYİT COMFORT FOUR ECRH –ÇATI TİPİ PAKET KLİMA CİHAZI (ROOFTOP) İMBAT HASSAS KONTROLLÜ KLİMA ÇEVRİMSEL (RUN-AROUND) ISI GERİ KAZANIM BATARYALARI

ÇEVRE DOSTU ŞOFBEN BAYMAK BH 12 KONFORDAN ÖDÜN VERMİYOR

Baymak’ın 3 yıl garantili yeni şofbeni, üstün emniyet sistemi ve 12 litrelik kapasitesiyle sıcak su keyfini farklı bir boyuta taşıyor.

 

Baymak BH 12 şofben, yüksek verim sağlayan çalışma prensibi ile benzerlerinden ayrışıyor. Avrupalı ısı eşanjörü ile ısıyı kusursuz biçimde ileterek yüksek verim sağlıyor. Enerji verimliliği yönetmeliğine de uygun olarak üretilen BH 12 şofben, maksimize edilmiş XL kullanım suyu profiliyle A enerji sınıfında yer alıyor. Yüksek konfor için cihaza entegre edilen akış sensörü kesintisiz ve dengeli sıcak su sunuyor. Baymak BH 12, yüksek enerji tasarrufunu kesintisiz sıcak su konforuyla birleştiriyor. 

 

Şofbenin emniyet özellikleri de sınıfının en iyisi: BH 12, alev modülasyonu ve elektronik ateşleme özellikleri ile son derece güvenli. Cihaz, altı farklı emniyet sistemine sahip güvenli tasarımı ile, olası bir arızada uyarı sistemini devreye sokuyor, LCD ekran üzerindeki hata kodu göstergesi ile kullanıcıları uyarıyor. Baca tıkanmasına karşı emniyet sistemi, ısı emniyet termostatı, elektronik modülasyonlu gaz valfi ve iyonizasyonlu alev kontrol sistemi sayesinde kullanıcılarına güven veren Baymak hermetik şofben, kompakt boyutları ve 4 mt’ye kadar dikey ve yatay baca imkanı ile montaj kolaylığı sağlıyor. 

 

Baymak BH 12 şofben, düşük voltaj gerilimlerinde dahi (min. 170 V) tüm fonksiyonlarını eksiksiz yerine getirecek şekilde tasarlandı. Şofben eşanjörü üzerinde yer alan özel tasarım NTC sensörü, donma koruma fonksiyonunu yerine getirirken, ilave bağlantı ekipmanına ihtiyaç duymadan güneş kolektörü solar sistemi ile entegre çalışabiliyor. BH 12 ayrıca enerji yönetmeliğine uygun Low NOx teknolojisi sayesinde emisyonları azaltarak çevreyi koruyor. 

 

Kaliteyi en üst seviyede tutma prensibiyle yola çıkan Baymak, şofbenlerde kullandığı ana komponentleri dünyanın önde gelen üreticilerinden tedarik ediyor. Baymak BH 12 şofbenler 49 db ses seviyesi ile kullanım konforunu üst seviyeye taşırken, yeni nesil ekran ve kullanıcı dostu ara yüzüyle dikkat çekiyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36