ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

PROJELERİN HVAC YALITIMINDA TERCİHİ PA-FLEX KAUÇUK

Ümraniye Bulgurlu’da yapımı devam eden Seba Hayat projesine ürünlerimizle katkıda bulunduk. Seba İnşaat & AG Hayat İnşaat A.Ş. tarafından yaptırılan konut projesi lokasyon olarak E-5 ve Tem’e eşit mesafede olup 29.897,73 m² alan üzerine kurulu.3 blok ve 14 kattan oluşan projede 1+1 den 3+1 e daireler,sosyal alanlar,sauna ve buhar odaları,kapalı otopark ve spor salonları ile çocuk oyun alanları,24 adet de dükkan bulunmakta.Kapalı otopark,ortak mahal havalandırması ve ısıtma-soğutma tesisatı borularında Pa-Flex marka kauçuk boru ve levhaları tercih edildi.

Boru tipi kauçuk izolasyon ürünlerimizle katkı sağladığımız bir diğer proje de İstanbul Bahçeşehir’de inşaası tamamlanmak üzere olan Sheraton Otel Nidya Tower projesi. 5 yıldızlı uluslararası otel, toplantı ve konferans salonunun yer aldığı  Nidya Tower   projesi 45 katlı tek blok şeklinde yükseliyor. 7.428 m2 alanda inşaa edilen Nidya Tower Tem in hemen yanında,Akbatı AVM ye yürüme mesafesinde olup  229 rezidans dairesi, 150 ofis ve 40 ticari birim yer alıyor.

Bir diğer projemiz de Ankara Beykent’de bulunan Avend projesi.47.500 m2 üzerine 430 daireli,2+1 den başlayan ve dubleks dairelere kadar ulaşan kat planları ve 28.000m2 peyzaj alanı ile gözde bir proje olan Avend’de elastik ve dayanıklı yapısı ile,yangın mukavemeti ve hiyenik uygulama avantajı ile Pa-Flex elastomerik kauçuk boru ve levhaları kullanılmıştır.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36