VENCO, 400 °C 2 Saat Yangın Dayanımlı Fanlar İçeren İlk Siparişinin Üretimini Tamamladı SANAYİDE SU KULLANIMINA DİKKAT DOMESTİK SOĞUTMA GRUBU TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK GES’LERİNDEN BİRİ YILDIZ ENTEGRE MERSİN TESİSİ’NDE FAALİYETE GEÇTİ Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesinin Yapımımda ALDAĞ Ürünleri Tercih Edildi Kombi alırken bu özellikleri mutlaka bayinize sorun ATIK SU TERFİ İSTASYONLARINDA BAYMAK FARKI FORM’DAN PANDEMİ İLE MÜCADELEDE GÜVENİLİR ÇÖZÜMLER YÜKSEK VERİMLİLİK, KUSURSUZ SİSTEM: LOWARA SMART POMPA SERİSİ ÇEVRE DOSTU ŞOFBEN BAYMAK BH 12 KONFORDAN ÖDÜN VERMİYOR ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ KATI YAKITLI KAZANLARDA VERİM VE GÜVEN İÇİN BAYMAK LİNYİT COMFORT FOUR ECRH –ÇATI TİPİ PAKET KLİMA CİHAZI (ROOFTOP) İMBAT HASSAS KONTROLLÜ KLİMA ÇEVRİMSEL (RUN-AROUND) ISI GERİ KAZANIM BATARYALARI

PROJELERİN HVAC YALITIMINDA TERCİHİ PA-FLEX KAUÇUK

Ümraniye Bulgurlu’da yapımı devam eden Seba Hayat projesine ürünlerimizle katkıda bulunduk. Seba İnşaat & AG Hayat İnşaat A.Ş. tarafından yaptırılan konut projesi lokasyon olarak E-5 ve Tem’e eşit mesafede olup 29.897,73 m² alan üzerine kurulu.3 blok ve 14 kattan oluşan projede 1+1 den 3+1 e daireler,sosyal alanlar,sauna ve buhar odaları,kapalı otopark ve spor salonları ile çocuk oyun alanları,24 adet de dükkan bulunmakta.Kapalı otopark,ortak mahal havalandırması ve ısıtma-soğutma tesisatı borularında Pa-Flex marka kauçuk boru ve levhaları tercih edildi.

Boru tipi kauçuk izolasyon ürünlerimizle katkı sağladığımız bir diğer proje de İstanbul Bahçeşehir’de inşaası tamamlanmak üzere olan Sheraton Otel Nidya Tower projesi. 5 yıldızlı uluslararası otel, toplantı ve konferans salonunun yer aldığı  Nidya Tower   projesi 45 katlı tek blok şeklinde yükseliyor. 7.428 m2 alanda inşaa edilen Nidya Tower Tem in hemen yanında,Akbatı AVM ye yürüme mesafesinde olup  229 rezidans dairesi, 150 ofis ve 40 ticari birim yer alıyor.

Bir diğer projemiz de Ankara Beykent’de bulunan Avend projesi.47.500 m2 üzerine 430 daireli,2+1 den başlayan ve dubleks dairelere kadar ulaşan kat planları ve 28.000m2 peyzaj alanı ile gözde bir proje olan Avend’de elastik ve dayanıklı yapısı ile,yangın mukavemeti ve hiyenik uygulama avantajı ile Pa-Flex elastomerik kauçuk boru ve levhaları kullanılmıştır.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36