ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

YENİKÖY KONAKLARI’NIN TERCİHİ LOWARA KALİTESİ

Emlak Konut GYO ve Aydur İnşaat iş ortaklığıyla İstanbul’un tarihi semtlerinden Eyüp’te yaklaşık 35 dönümlük alan üzerine inşa edilen Yeniköy Konakları’nda Lowara pompa ve hidrofor sistemleri tercih edildi.Yeniköy Konakları, farklı büyüklükteki daire seçenekleriyle şehrin içinde ferah yaşam alanı sunan bir konut projesidir. Bu projede basınçlı su temini, her bir pompanın kendi üzerindeki frekans sürücü ile kontrol edildiği hidrofor sistemleri tarafından sağlanmaktadır.

Sakinlerinin konfor ve güvenine üst düzeyde önem veren projenin ısıtma hatlarında yüksek verimli entegre frekans kontrollü sirkülasyon pompaları kullanılmaktadır. Yüksek verimli entegre frekans kontrollü ecocirc XL serisi pompalar düşük işletme maliyeti, otomatik gece modu, susuz çalışmaya karşı koruma özellikleri sayesinde bina sistemlerinde yüksek verimli ve konforlu çözümler sunar. Ayrıca projenin yangın ve atıksu sistemleri de Lowara güvencesindedir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36