VENCO, 400 °C 2 Saat Yangın Dayanımlı Fanlar İçeren İlk Siparişinin Üretimini Tamamladı SANAYİDE SU KULLANIMINA DİKKAT DOMESTİK SOĞUTMA GRUBU TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK GES’LERİNDEN BİRİ YILDIZ ENTEGRE MERSİN TESİSİ’NDE FAALİYETE GEÇTİ Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesinin Yapımımda ALDAĞ Ürünleri Tercih Edildi Kombi alırken bu özellikleri mutlaka bayinize sorun ATIK SU TERFİ İSTASYONLARINDA BAYMAK FARKI FORM’DAN PANDEMİ İLE MÜCADELEDE GÜVENİLİR ÇÖZÜMLER YÜKSEK VERİMLİLİK, KUSURSUZ SİSTEM: LOWARA SMART POMPA SERİSİ ÇEVRE DOSTU ŞOFBEN BAYMAK BH 12 KONFORDAN ÖDÜN VERMİYOR ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ KATI YAKITLI KAZANLARDA VERİM VE GÜVEN İÇİN BAYMAK LİNYİT COMFORT FOUR ECRH –ÇATI TİPİ PAKET KLİMA CİHAZI (ROOFTOP) İMBAT HASSAS KONTROLLÜ KLİMA ÇEVRİMSEL (RUN-AROUND) ISI GERİ KAZANIM BATARYALARI

MARDİN DEVLET HASTANESİ DOĞU İKLİMLENDİRME İLE NEFES ALIYOR

Doğu İklimlendirme, hastane referanslarını artırmaya devam ediyor. 2018 yılında inşaatına başlanan Mardin Devlet Hastanesi’nin 2021 yılında hasta kabul etmeye başlaması planlanıyor. 

47 bin metrekare üzerine kurulu hastane, 55 bin metrekare kapalı alanı ile Mardin ve çevre halkına hizmet vermeye hazırlanıyor. 3 blok halinde inşa edilen, 300 yatak kapasitesine sahip hastanenin, yapımı devam eden ek binası sayesinde, mevcut yoğun bakım yatak sayısı da artmış olacak. Mardin, yeni sağlık yatırımı ile 16’sı yetişkin, 22’si çocuk, 40’ı yeni doğan, 6’sı acil olmak üzere toplam 84 yoğun bakım yatağı kazanacak. Akıllı bina konsepti sayesinde günümüz şartlarına uygun şekilde dizayn edilmiş olan hastanede fizik tedavi, radyoloji, nükleer tıp ve cerrahi klinikleri bulunmaktadır.

Doğu İklimlendirme, bu prestijli projede hijyenik ve konfor tipi klima santralleri ile yerini almış bulunuyor. Doğu İklimlendirme’nin üretmiş olduğu Eurovent ve TÜV Hygien (DIN 1946-4, VDI 6022 ve EN 13053 standartlarına göre) belgelerine sahip FOUR SEASONS markalı 2.400 m3/h ile 17375 m3/h debi aralığında 17 adet hijyenik santral ile hijyenik hacimler, 1.900-14.900 m3/h debi aralığında 14 adet konfor santrali ile genel hacimler iklimlendirilmektedir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36