ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

MARDİN DEVLET HASTANESİ DOĞU İKLİMLENDİRME İLE NEFES ALIYOR

Doğu İklimlendirme, hastane referanslarını artırmaya devam ediyor. 2018 yılında inşaatına başlanan Mardin Devlet Hastanesi’nin 2021 yılında hasta kabul etmeye başlaması planlanıyor. 

47 bin metrekare üzerine kurulu hastane, 55 bin metrekare kapalı alanı ile Mardin ve çevre halkına hizmet vermeye hazırlanıyor. 3 blok halinde inşa edilen, 300 yatak kapasitesine sahip hastanenin, yapımı devam eden ek binası sayesinde, mevcut yoğun bakım yatak sayısı da artmış olacak. Mardin, yeni sağlık yatırımı ile 16’sı yetişkin, 22’si çocuk, 40’ı yeni doğan, 6’sı acil olmak üzere toplam 84 yoğun bakım yatağı kazanacak. Akıllı bina konsepti sayesinde günümüz şartlarına uygun şekilde dizayn edilmiş olan hastanede fizik tedavi, radyoloji, nükleer tıp ve cerrahi klinikleri bulunmaktadır.

Doğu İklimlendirme, bu prestijli projede hijyenik ve konfor tipi klima santralleri ile yerini almış bulunuyor. Doğu İklimlendirme’nin üretmiş olduğu Eurovent ve TÜV Hygien (DIN 1946-4, VDI 6022 ve EN 13053 standartlarına göre) belgelerine sahip FOUR SEASONS markalı 2.400 m3/h ile 17375 m3/h debi aralığında 17 adet hijyenik santral ile hijyenik hacimler, 1.900-14.900 m3/h debi aralığında 14 adet konfor santrali ile genel hacimler iklimlendirilmektedir.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36