SANAYİDE SU KULLANIMINA DİKKAT DOMESTİK SOĞUTMA GRUBU TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK GES’LERİNDEN BİRİ YILDIZ ENTEGRE MERSİN TESİSİ’NDE FAALİYETE GEÇTİ Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesinin Yapımımda ALDAĞ Ürünleri Tercih Edildi Kombi alırken bu özellikleri mutlaka bayinize sorun ATIK SU TERFİ İSTASYONLARINDA BAYMAK FARKI FORM’DAN PANDEMİ İLE MÜCADELEDE GÜVENİLİR ÇÖZÜMLER YÜKSEK VERİMLİLİK, KUSURSUZ SİSTEM: LOWARA SMART POMPA SERİSİ ÇEVRE DOSTU ŞOFBEN BAYMAK BH 12 KONFORDAN ÖDÜN VERMİYOR ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ KATI YAKITLI KAZANLARDA VERİM VE GÜVEN İÇİN BAYMAK LİNYİT COMFORT FOUR ECRH –ÇATI TİPİ PAKET KLİMA CİHAZI (ROOFTOP) İMBAT HASSAS KONTROLLÜ KLİMA ÇEVRİMSEL (RUN-AROUND) ISI GERİ KAZANIM BATARYALARI UZUNDERE NASRETTİN HOCA ÇOCUK BİLİM, KÜLTÜR VE SANAT MERKEZİ’NDE DOĞU İMZASI

GF HAKAN PLASTİK, TİMDER AKADEMİ EĞİTİMLERİNİN BU YIL DA DESTEKÇİSİ

GF Hakan Plastik, TİMDER Akademi eğitimlerine verdiği desteği bu yıl da sürdürüyor. TİMDER Akademi eğitimleri 16 yıldır ilk kez online olarak gerçekleştirilecek. Eğitime verdiği önem ve bu konuda sürdürdüğü çalışmalarla her zaman gündemde olan GF Hakan Plastik, uzun yıllardır TİMDER Akademi bünyesinde gerçekleşen eğitim desteğini bu yıl da devam ettiriyor. 

16 yıldır ilk kez pandemi nedeniyle on-line gerçekleştirilecek olan eğitimler Ocak 2021’de başlayacak. “İşletme Yönetimi”, “ Pazarlama ve Satış” ve “Dijital Dönüşüm” olmak üzere 3 modülden oluşan 17 eğitim, alanında uzman isimlerin katılımı ile gerçekleşecek.

GF Hakan Plastik yetkilileri, “Bizim eğitime bakış açımız ve her alanda bu konuyu desteklememiz, sektörün yetişmiş işgücü ihtiyacına çözüm üretme, sektör çalışanlarını yeniliklerden haberdar etme ve uyum sağlama süreçlerini kolaylaştırma misyonu ile çalışmalarını sürdüren TİMDER Akademi ile çok örtüşüyor. Bu eğitimlere katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyoruz” şeklinde açıklamada bulundular.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36