VENCO, 400 °C 2 Saat Yangın Dayanımlı Fanlar İçeren İlk Siparişinin Üretimini Tamamladı SANAYİDE SU KULLANIMINA DİKKAT DOMESTİK SOĞUTMA GRUBU TÜRKİYE’NİN EN BÜYÜK GES’LERİNDEN BİRİ YILDIZ ENTEGRE MERSİN TESİSİ’NDE FAALİYETE GEÇTİ Marmara Üniversitesi Recep Tayyip Erdoğan Külliyesinin Yapımımda ALDAĞ Ürünleri Tercih Edildi Kombi alırken bu özellikleri mutlaka bayinize sorun ATIK SU TERFİ İSTASYONLARINDA BAYMAK FARKI FORM’DAN PANDEMİ İLE MÜCADELEDE GÜVENİLİR ÇÖZÜMLER YÜKSEK VERİMLİLİK, KUSURSUZ SİSTEM: LOWARA SMART POMPA SERİSİ ÇEVRE DOSTU ŞOFBEN BAYMAK BH 12 KONFORDAN ÖDÜN VERMİYOR ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ KATI YAKITLI KAZANLARDA VERİM VE GÜVEN İÇİN BAYMAK LİNYİT COMFORT FOUR ECRH –ÇATI TİPİ PAKET KLİMA CİHAZI (ROOFTOP) İMBAT HASSAS KONTROLLÜ KLİMA ÇEVRİMSEL (RUN-AROUND) ISI GERİ KAZANIM BATARYALARI

KOMBİ KLİMA SHOP YENİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NE DİJİTAL AÇILIŞ YAPTI

KOMBİ KLİMA SHOP TİC. A.Ş.’nin yeni ofisinin açılışı 4.000’in üzerinde katılımla youtube üzerinden dijital olarak gerçekleşti. 
 
 
KOMBİ KLİMA SHOP TİC. A.Ş., yine bir ilke imza atarak Metropol İstanbul’daki yeni Genel Müdürlüğü’nün açılışını dijital olarak youtube üzerinden canlı gerçekleştirerek iş ortaklarına farklı bir deneyim yaşattı. Kurulduğu günden beridir dijitalleşmeyi merkezine alan ve sektörüne her zaman değer katmayı hedef haline getiren KOMBİ KLİMA SHOP, yeni ofis açılışını da bu vizyon ile 14 Ocak 2021 tarihinde sektörden birçok temsilcinin katılımıyla gerçekleştirdi. 
 
Mesut Yar moderatörlüğünde canlı olarak yapılan açılışta kurucu ortaklardan, iş ortaklarına, sektörel dergilerden, derneklere, sektördeki değerli markaların üst düzey yöneticilerinden, ATO Başkanı’na kadar birçok katılımcı açılışta aktif olarak yer aldı. 
 
Açılış, Mesut Yar sunumunda KOMBİ KLİMA SHOP Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Kaya ile başladı. Deniz Kaya, konuşmasına ‘’kurulduğumuz günden beridir dijitale yatırım yapıyoruz ve firma olarak hem kendimize hem de sektörümüzün değerli iş insanlarına faydalı olmaya çalışıyoruz, önce insan diyoruz ve insana yatırım yapıyoruz” diye  başladı. Bizim için önemli olan, iş ortaklarımızın kâr’lı ve sürdürülebilir ticaret yapabilmelerini destekleyici imkanlar sunmak. Bunun için de kendimize sürekli yeni hedefler koyuyoruz. Yeni hedeflerimizi gerçekleştirmek için de, her zaman olduğu gibi, tedarikçilerimizin tecrübeli ve cesur yöneticilerine ihtiyacımız olacak diye devam etti.
 
Kendimizi birçok kanaldan ifade edebilen firmayız, aslında, bugün biz değil, sektör temsilcilerimiz konuşsunlar isterim, arta kalan zamanda da konuşulmamış konular varsa tamamlamayı tercih ederim diyerek sözü sektöre bıraktı. 
 
KOMBİ KLİMA SHOP tanıtım videosunun ardından ilk olarak söz alan iş ortakları KOMBİ KLİMA SHOP firmasını; ‘’Gücünü ve desteğini her an yanlarında hissettikleri, şeffaflık ve güvene dayalı bir iş ortaklığı felsefesi ile beraber kazanalım mantığıyla hareket eden, sorun değil çözüm üreten, çeşitli ürün yelpazesiyle, çoklu ödeme sistemi alternatifleriyle, hem dijital ortamda hem de diğer iletişim araçları aracılığıyla 7/24 hizmet alabildikleri, kaliteli, kusursuz ve samimi bir firma olarak anlattılar. Ankara’dan Bolu’ya, Şanlıurfa’dan İzmir’e, Iğdır’dan Uşak’a Türkiye’nin dört bir yanından katılan 25 iş ortağının katılımından sonra söz KOMBİ KLİMA SHOP çalışanlarına geldi.  
 
KOMBİ KLİMA SHOP Satış Müdürü Emre Öztürk, bugün yeni genel müdürlük ofisimizin açılış heyecanını yaşıyoruz bunun yanında Ümraniye’deki yerimizin şube ve depo olarak hizmet vermeye devam edeceğini de belirtmek isterim diyerek söze başladı.16 kişilik genç ve dinamik ekiple Türkiye genelinde 3.200 farklı firma ile çalıştıklarından bahsetti. 2020 yılını %30 büyüme ile kapattıklarını ve 2021’de de müşteri ihtiyaçlarına odaklanmaya devam edeceklerini belirtti. 
 
Saha Satış Müdürü Bahadır Solakoğlu da Türkiye’nin 81 ilini düzenli olarak ziyaret ettiklerini ve bu ziyaretlerde iş ortaklarının ihtiyaçlarını tespit ederek en doğru çözümü sunmaya çalıştıklarını söyledi. KOMBİ KLİMA SHOP firmasının satınalma çalışanlarından satış çalışanlarına, sevkiyat ekibinden IT çalışanlarına kadar herkesin söz aldığı açılışta tüm ekip, özetle ana hedeflerinin çalıştıkları firmaların memnuniyetini sağlamak olduğunu paylaştı.
 
KOMBİ KLİMA SHOP Kurucu Ortağı Yeliz Kaya ise ‘’ Biz çok dinamik ve yenilikçi bir firmayız. Hemen hemen her gün ya yeni bir kampanyamız oluyor ya ürün gamımız genişliyor. Tabii böyle hızlı bir firma olunca yaptıklarımızı da sektörle paylaşmak için her türlü iletişim kanalını kullanıyoruz. İş ortaklarımızla hem geleneksel hem de dijital kanalları kullanarak etkin iletişim kurmaya çalışıyoruz. ‘Kombi Klima Shop’ adında gazetemiz var. Bu gazetede üreticilerin röportajları, haberleri, reklamları ile bizim sektörle paylaşmak istediğimiz yeniliklerimiz, mesajlarımız yer alıyor. Gazetemizi Türkiye genelinde irtibat halinde olduğumuz 7.000 firmaya gönderiyoruz.  
Kurulduğumuz günden beri şirket olarak aslında dijitalleşmede öncü bir firmayız. Önce B2B sayfamız ve mobil uygulamamız ile firmaların bizimle uzun yıllar çalışabilecekleri bir platform oluşturduk. Siparişten ödemeye, kampanyalardan cari mutabakata kadar tüm iş süreçlerini kapsayan kullanımı basit bu dijital platform üzerinden firmalar 7/24 hizmet alabiliyor.
Sektörel dergilerle de etkili iletişim içindeyiz. Gerek ön kapak ilanlarında gerekse sayfalarda röportajlarımızla, haberlerimizle ya da dergilerin dijital platformlarında banner’larımızla yer alıyoruz. Bugün de dijital açılış yapıyoruz. Dijitalde yapacak birçok projemiz daha var. Dijitale yatırım yapmaya devam edeceğiz çünkü biliyoruz ki çağımız dijital çağ diyerek sözlerini tamamladı.
 
Daha sonra sektörün önemli medya temsilcilerinden B2B Medya, DTK Dergisi, Enerji ve Tesisat.com ile Termo Klima Dergisi de KOMBİ KLİMA SHOP’un dijital açılışına konuşmalarıyla destek verdiler. 
 
Sektörel dergilerin videosunu takiben KOMBİ KLİMA SHOP Marka Satış ve Pazarlama Müdürü Bedri Mumcu da pazarlama ve kampanyalar anlamında sektörde fark yaratan bir firmayız. Birçok marka ve modeli bünyemizde bulundurduğumuz için çalıştığımız firmalar müşterilerine hızlı şekilde hizmet verebiliyorlar. Kampanyalar özellikle seyahat kampanyası, altın kampanyası, tanışma indirimi kampanyası gibi birçok farklı kampanya organize ediyoruz. Ürün gamımızda 80 marka ve 2.500 modelimiz bulunuyor. Günümüzde zaman çok önemli biz de firmalarımıza B2B sayfamızdan hızlı hizmet vererek onların zamandan tasarruf etmelerini sağlıyoruz. Sektörel derneklerle de iletişim içindeyiz. Derneklerin verdikleri dijital eğitimlere katılıyoruz ve herkesin de bu eğitimlere katılmasını öneriyoruz diyerek sözlerini tamamladı.
 
Sektörümüzün önemli dernekleri İMSAD, TİMDER, TİMKODER ve TESİDER yönetim kurulu başkanları da dijital açılışa konuşmalarıyla destek vererek KOMBİ KLİMA SHOP’a yeni ofislerinin hayırlı olmasını dilediler.
 
KOMBİ KLİMA SHOP Mali ve İdari İşler Müdürü Mustafa Hatipoğlu da tedarikçilerimiz ve bankalarla kurduğumuz güçlü işbirlikleri var. Bu sayede Kredi Kartı kampanyaları, DBS ve benzeri finansal çözümler sunarak pazarın taleplerini en üst seviyede karşılamaya çalışıyoruz. Stoklu çalışıyoruz böylece iş ortaklarımız her zaman istedikleri model/markayı adetli bulabiliyorlar.  Tedarikçilerimizle güçlü işbirliği ile pazarın dinamiklerini ve ihtiyaçlarını çok hızlı karşılıyoruz. B2B sistemimiz üzerinden 7/24 tahsilat hizmeti sunuyoruz. Bu sayede iş ortaklarımız müşterilerinin evinden bile tahsilat yapabiliyorlar diyerek sözlerini tamamladı.
 
KOMBİ KLİMA SHOP’un çalışmakta olduğu tedarikçilerden ARÇELİK, ARİSTON, BAYMAK, BOSCH, ECA EMAS MAKİNE, HOŞSEVEN, TERMOTEKNİK, SANİCA ve VAILLANT GROUP’un değerli yöneticileri de dijital açılışa katılarak KOMBİ KLİMA SHOP ile ilgili düşüncelerini ve mesajlarını paylaştılar. 
 
ANKARA TİCARET ODASI Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran’ın da değerli katılımı ile devam eden dijital açılış, Dr. Erkan Aydın’ın açılış duasını takiben Kaya Ailesi’nin fertlerince yapılan kurdele merasimi sonrasında sona erdi. 
 
Dijital Açılış Görsel 2
 
 
 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36