DÜNYA’NIN LİDER SU ÇÖZÜMLERİ ŞİRKETİ GRUNDFOS’TA ORGANİZASYONEL YAPILANMA İMBAT SU SOĞUTMALI PAKET KLİMA CİHAZLARI SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, YENİLİK VE SAĞLIK: FRASCOLD GENEL MERKEZİN VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMASI İÇİN ENTEGRE PROJEYİ SUNUYOR MASDAF’TAN PETROKİMYA ENDÜSTRİSİNDE YÜKSEK VERİMLİLİK SAĞLAYAN “AKILLI ÇÖZÜMLER” “LOWARA e-SH SERİSİ” PASLANMAZ POMPALAR ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA İDEAL ÇÖZÜMLER SUNUYOR CASTEL: DÜŞÜK GWP SOĞUTUCU AKIŞKANLAR İÇİN GELECEĞE HAZIR BİLEŞENLER VE ÇÖZÜMLER ALDAĞ A.Ş. İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU Kombi Klima Shop’tan Dijital Açılış LG TERMOSİFON, ÖDÜL KAZANAN TASARIMIYLA SON DERECE ETKİLİ VE ÇEVRE DOSTU BİR PERFORMANS SUNUYOR VENCO EX-PROOF FANLAR ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLAY YERİ İNCELEME LABORATUVARINDA İMBAT ÇATI TİPİ KLİMA TERCİH EDİLDİ PA-FLEX KAUÇUKTAN YENİ PROJELERE DESTEK TERMOKON, KÜRESEL REFERANSLARINA TANZANYA’NIN EN BÜYÜK KESİMHANESİNİ EKLEDİ İMBAT SOĞUK DEPO CİHAZLARI NİJERYA’DA İZKA PORT BAYRAKLI’DA LOWARA POMPA VE HİDROFOR SİSTEMLERİ HİZMET VERİYOR

CASTEL: DÜŞÜK GWP SOĞUTUCU AKIŞKANLAR İÇİN GELECEĞE HAZIR BİLEŞENLER VE ÇÖZÜMLER

Düşük GWP ve yanıcı özellikler, yeni soğutucular için giderek daha popüler oluyor ve tüm piyasa sektörlerinde neredeyse zorunluluk haline geliyor.

 

Bu, Kigali Anlaşması’nın kabul edilmesinden ve ASHRAE 34-2016'da belirtildiği şekilde pazarımızdaki geçerli standartların değiştirilmesinden sonraki bir evrimdir.

 

Bu pazar dönüşümü için Castel, tüm uygulamaları karşılamaya uygun iki yeni anahtar ürün yelpazesi sunarak yanıt verdi: POLYHEDRA ve GO GREEN.

 

POLYHEDRA, MCE 2018 sırasında tanıtıldı ve tüm yanıcı soğutucu akışkanlar (ASHRAE 34-2016 ve PED grup 1 için HC, HFO & R32 - A3 ve A2L grupları) ve örneğin yüksek basınçlar ve yüksek kompresör tahliye sıcaklıkları için uygun bileşenler sunar.

 

Bu, "kullanım güvenliği" her zaman en üst düzeyde tutularak elde edildi.

 

Ayrıca, POLYHEDRA bileşenleri geleceğin kanıtıdır. Hem standart hem de yanıcı akışkanlar için zaten uygun olduklarından, soğutucu akışkan değişse bile takılı kalabilirler.

 

GO GREEN serisi, özel olarak CO2'ye (R744) adanmıştır ve bu soğutucu akışkanla yaygın olarak gerektiği gibi yüksek basınçlarda çalışabilen uygun bileşenler sunar. Basınç aralığı 60 ila 140 bar arasındadır. Bu basınçlar, K65 veya Paslanmaz Çelik kullanan yüksek performanslı bağlantılar sayesinde elde edilir.

 

GO GREEN serisi kısa süre önce 120 ve 140 bar PS'ye sahip yeni solenoid valfler (1427E ve 1428E modelleri - fotoğrafa bakın) ve 150 bar'a kadar ayarlanmış basınçlara sahip yeni bir emniyet valfi (3061E) ile güncellendi.

Bu kapsamlı ürün yelpazesi, ısı pompaları, endüstriyel soğutma, ticari ve endüstriyel iklimlendirme, soğutmalı nakliye ve süpermarket kurulumları gibi birçok uygulama için uygundur.

 

Bu ürün serileriyle Castel artık hem bugün hem de gelecek yıllarda yeni soğutucu akışkanlar için sınır olmaksızın, iklimlendirme ve soğutma uygulamaları için ideal bir ortaktır.

 

Ayrıca, mevcut genel kataloğa dahil olmayan özel uygulamalar veya öğeler için, Castel’in belirli bir uygulamayı karşılamak için özelleştirilmiş bir çözüm tasarlayıp üretebileceğini lütfen unutmayın.

 

Castel, müşterilerini hem üretim tesislerinde hem de sahada düzenli olarak ziyaret eder. Castel mühendisleri Ar-Ge departmanıyla yakın bir şekilde çalışabilir ve bu şekilde henüz piyasada bulunmayan yeni teknolojiler veya yeni çözümler geliştirmek için uygulamayı ayrıntılı olarak anlamak ve incelemek mümkündür.

 

Bu temel sinerji, standart tedarikçi-müşteri ilişkisinin ötesindedir ve daha çok ortak büyümeye odaklanan güvenilir ve proaktif bir ortaklık gibidir.

 

Genel kataloğu web sitemizden indirebilirsiniz: www.castel.it 

sürekli güncellenmektedir.

 

Stefano Matti - Uygulama Yöneticisi - Castel

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36