DÜNYA’NIN LİDER SU ÇÖZÜMLERİ ŞİRKETİ GRUNDFOS’TA ORGANİZASYONEL YAPILANMA İMBAT SU SOĞUTMALI PAKET KLİMA CİHAZLARI SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, YENİLİK VE SAĞLIK: FRASCOLD GENEL MERKEZİN VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMASI İÇİN ENTEGRE PROJEYİ SUNUYOR MASDAF’TAN PETROKİMYA ENDÜSTRİSİNDE YÜKSEK VERİMLİLİK SAĞLAYAN “AKILLI ÇÖZÜMLER” “LOWARA e-SH SERİSİ” PASLANMAZ POMPALAR ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA İDEAL ÇÖZÜMLER SUNUYOR CASTEL: DÜŞÜK GWP SOĞUTUCU AKIŞKANLAR İÇİN GELECEĞE HAZIR BİLEŞENLER VE ÇÖZÜMLER ALDAĞ A.Ş. İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU Kombi Klima Shop’tan Dijital Açılış LG TERMOSİFON, ÖDÜL KAZANAN TASARIMIYLA SON DERECE ETKİLİ VE ÇEVRE DOSTU BİR PERFORMANS SUNUYOR VENCO EX-PROOF FANLAR ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLAY YERİ İNCELEME LABORATUVARINDA İMBAT ÇATI TİPİ KLİMA TERCİH EDİLDİ PA-FLEX KAUÇUKTAN YENİ PROJELERE DESTEK TERMOKON, KÜRESEL REFERANSLARINA TANZANYA’NIN EN BÜYÜK KESİMHANESİNİ EKLEDİ İMBAT SOĞUK DEPO CİHAZLARI NİJERYA’DA İZKA PORT BAYRAKLI’DA LOWARA POMPA VE HİDROFOR SİSTEMLERİ HİZMET VERİYOR

ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLAY YERİ İNCELEME LABORATUVARINDA İMBAT ÇATI TİPİ KLİMA TERCİH EDİLDİ

Ankara’daki resmi kurum referanslarını arttırmaya devam eden İmbat’ın çatı tipi klima cihazının son adresi, Emniyet Teşkilatı’nın önemli merkezlerinden Ankara’daki Olay Yeri İnceleme Laboratuvarı oldu.

 

Daha önce Emniyet Genel Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Kimlik Tespit Şube Müdürlüğü Vücut İzi Laboratuvarı’nda hijyenik klima santrali ve su soğutma grubu ürünleriyle de yer alan İmbat, ürün kalite ve memnuniyetindeki sürdürülebilirliğini bu kez çatı tipi klimasının tercih edilmesiyle gösterdi.

 

Ankara Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Laboratuvarı’nda kullanılan İmbat çatı tipi klima, tasarımlarına özel geliştirilmiş yazılımla kontrol edilebilir, özel kontrol sistemi ile bina yönetim sistemlerine bağlanabilir, IoT teknolojisiyle uzaktan set değerleri izlenebilir ve ayarlanabilir özelliktedir. Cihazda, değişken soğutma yüklerine göre kompresörler eşit yaşlanır, maksimum enerji tasarrufu sağlanır. Standart olarak çift cidarlı üretilen İmbat çatı tipi klimalar, %100 taze hava ile çalışabilmekte ve EC plug fan, asimetrik kompresör, mikroişlemci kontrol ile maksimum enerji tasarrufuyla en verimli çalışma koşullarında çalışmaktadır. Proje ve mahal ihtiyacına göre özel tasarlanabilen üfleme yönleri, alttan, alından, üstten veya alttan seçilebilmektedir.

 

Yüzde yüz yerli tasarımla üretilen İmbat çatı tipi klimalar, Eurovent sertifikasına sahip olup, A ve B enerji sınıfına sahip üstünlükleriyle hem yurt içinde ve hem de yurt dışında tercih edilmektedir. Türk mühendisliğiyle üretilen, yüksek verimli ürünleriyle İmbat hem projelere hem de dünyaya kazanç sunmaya devam ediyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36