ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLAY YERİ İNCELEME LABORATUVARINDA İMBAT ÇATI TİPİ KLİMA TERCİH EDİLDİ

Ankara’daki resmi kurum referanslarını arttırmaya devam eden İmbat’ın çatı tipi klima cihazının son adresi, Emniyet Teşkilatı’nın önemli merkezlerinden Ankara’daki Olay Yeri İnceleme Laboratuvarı oldu.

 

Daha önce Emniyet Genel Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Kimlik Tespit Şube Müdürlüğü Vücut İzi Laboratuvarı’nda hijyenik klima santrali ve su soğutma grubu ürünleriyle de yer alan İmbat, ürün kalite ve memnuniyetindeki sürdürülebilirliğini bu kez çatı tipi klimasının tercih edilmesiyle gösterdi.

 

Ankara Emniyet Müdürlüğü Olay Yeri İnceleme Laboratuvarı’nda kullanılan İmbat çatı tipi klima, tasarımlarına özel geliştirilmiş yazılımla kontrol edilebilir, özel kontrol sistemi ile bina yönetim sistemlerine bağlanabilir, IoT teknolojisiyle uzaktan set değerleri izlenebilir ve ayarlanabilir özelliktedir. Cihazda, değişken soğutma yüklerine göre kompresörler eşit yaşlanır, maksimum enerji tasarrufu sağlanır. Standart olarak çift cidarlı üretilen İmbat çatı tipi klimalar, %100 taze hava ile çalışabilmekte ve EC plug fan, asimetrik kompresör, mikroişlemci kontrol ile maksimum enerji tasarrufuyla en verimli çalışma koşullarında çalışmaktadır. Proje ve mahal ihtiyacına göre özel tasarlanabilen üfleme yönleri, alttan, alından, üstten veya alttan seçilebilmektedir.

 

Yüzde yüz yerli tasarımla üretilen İmbat çatı tipi klimalar, Eurovent sertifikasına sahip olup, A ve B enerji sınıfına sahip üstünlükleriyle hem yurt içinde ve hem de yurt dışında tercih edilmektedir. Türk mühendisliğiyle üretilen, yüksek verimli ürünleriyle İmbat hem projelere hem de dünyaya kazanç sunmaya devam ediyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36