ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

PA-FLEX KAUÇUKTAN YENİ PROJELERE DESTEK

2020 yılını geride bıraktığımız bugünlerde Pa-Flex Kauçuk; konuttan yurtlara, hastaneden lüks karma projelere kadar çok çeşitli bir yelpazede hizmet vermeye devam ediyor. Pa-Flex Kauçuk, yurtiçinde olduğundan daha fazla yurtdışı projelerde yer aldı.

 

Pa-Flex Kauçuk'un levha ürünleriyle katkıda bulunduğu projelerden biri Kastamonu’da yapımı tamamlanmakta olan KYK yurdu projesi. Proje 1.000 kişilik yurt olup, kapsamında 2 adet yurt binası,1 adet sosyal tesis ve 1 adet merkezi yönetim binası bulunmakta. Toplamda proje alanı 31.500 m2 olup 2021 yılı başında bitmesi öngörülmekte.

 

Diğer yandan yurtdışı konut projelerinde de Pa-flex markası imzası vardı. Ukrayna Vinogradar’da yapımı tamamlanan Varşova apartman komplekslerinde Pa-Flex marka elastomerik kauçuk izolasyondan imal boru ve levhalar kullanıldı. Ukrayna bayisinin çalışmaları sayesinde onay alan birçok projeden sadece biri olan Varşova evleri 3 etaptan ve 42-136m2 arası dairelerden oluşmakta. Pa-Flex Kauçuk kapalı bahçeleri, eğlence, sosyal tesis ve spor alanları ile ülkenin gözde projelerinden birinde yer aldı.

 

Yine Ukrayna Odessa’da yapımı tamamlanan ve mekanik tesisat /otopark havalandırmasında Pa-Flex Kauçuk ürünlerinin tercih edildiği bir diğer proje Chkalov Kulesi. 2 katı ticari amaçlı,13 kattan meydana gelen lüks projede spor salonu,sosyal alanlar ve katlı otopark mevcut.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36