DÜNYA’NIN LİDER SU ÇÖZÜMLERİ ŞİRKETİ GRUNDFOS’TA ORGANİZASYONEL YAPILANMA İMBAT SU SOĞUTMALI PAKET KLİMA CİHAZLARI SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, YENİLİK VE SAĞLIK: FRASCOLD GENEL MERKEZİN VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMASI İÇİN ENTEGRE PROJEYİ SUNUYOR MASDAF’TAN PETROKİMYA ENDÜSTRİSİNDE YÜKSEK VERİMLİLİK SAĞLAYAN “AKILLI ÇÖZÜMLER” “LOWARA e-SH SERİSİ” PASLANMAZ POMPALAR ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA İDEAL ÇÖZÜMLER SUNUYOR CASTEL: DÜŞÜK GWP SOĞUTUCU AKIŞKANLAR İÇİN GELECEĞE HAZIR BİLEŞENLER VE ÇÖZÜMLER ALDAĞ A.Ş. İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU Kombi Klima Shop’tan Dijital Açılış LG TERMOSİFON, ÖDÜL KAZANAN TASARIMIYLA SON DERECE ETKİLİ VE ÇEVRE DOSTU BİR PERFORMANS SUNUYOR VENCO EX-PROOF FANLAR ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLAY YERİ İNCELEME LABORATUVARINDA İMBAT ÇATI TİPİ KLİMA TERCİH EDİLDİ PA-FLEX KAUÇUKTAN YENİ PROJELERE DESTEK TERMOKON, KÜRESEL REFERANSLARINA TANZANYA’NIN EN BÜYÜK KESİMHANESİNİ EKLEDİ İMBAT SOĞUK DEPO CİHAZLARI NİJERYA’DA İZKA PORT BAYRAKLI’DA LOWARA POMPA VE HİDROFOR SİSTEMLERİ HİZMET VERİYOR

PA-FLEX KAUÇUKTAN YENİ PROJELERE DESTEK

2020 yılını geride bıraktığımız bugünlerde Pa-Flex Kauçuk; konuttan yurtlara, hastaneden lüks karma projelere kadar çok çeşitli bir yelpazede hizmet vermeye devam ediyor. Pa-Flex Kauçuk, yurtiçinde olduğundan daha fazla yurtdışı projelerde yer aldı.

 

Pa-Flex Kauçuk'un levha ürünleriyle katkıda bulunduğu projelerden biri Kastamonu’da yapımı tamamlanmakta olan KYK yurdu projesi. Proje 1.000 kişilik yurt olup, kapsamında 2 adet yurt binası,1 adet sosyal tesis ve 1 adet merkezi yönetim binası bulunmakta. Toplamda proje alanı 31.500 m2 olup 2021 yılı başında bitmesi öngörülmekte.

 

Diğer yandan yurtdışı konut projelerinde de Pa-flex markası imzası vardı. Ukrayna Vinogradar’da yapımı tamamlanan Varşova apartman komplekslerinde Pa-Flex marka elastomerik kauçuk izolasyondan imal boru ve levhalar kullanıldı. Ukrayna bayisinin çalışmaları sayesinde onay alan birçok projeden sadece biri olan Varşova evleri 3 etaptan ve 42-136m2 arası dairelerden oluşmakta. Pa-Flex Kauçuk kapalı bahçeleri, eğlence, sosyal tesis ve spor alanları ile ülkenin gözde projelerinden birinde yer aldı.

 

Yine Ukrayna Odessa’da yapımı tamamlanan ve mekanik tesisat /otopark havalandırmasında Pa-Flex Kauçuk ürünlerinin tercih edildiği bir diğer proje Chkalov Kulesi. 2 katı ticari amaçlı,13 kattan meydana gelen lüks projede spor salonu,sosyal alanlar ve katlı otopark mevcut.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36