ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

İMBAT SOĞUK DEPO CİHAZLARI NİJERYA’DA

İmbat markalı soğuk muhafaza cihazları, yıllara dayalı prestijli referanslarla birlikte, son olarak Nijerya’nın Lagos şehrinde yer alan meyve suyu dolum tesisinde de tercih edildi. Tesiste; meyve ve meyve konsantresi için soğuk muhafaza (-5/+10°C) ve donmuş muhafaza (-20°C) amaçlı soğuk depo cihazları kullanıldı. Proje kapsamında cihaz, soğuk depo panelleri ve kapılarıyla birlikte tesise bir arada gönderildi. Süpervizörlük hizmeti de bu kapsamda çevrim içi olarak verildi.

 

İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, dünyada ilk defa merkezi soğuk depo cihazlarında invertör kompresör kullanan ve hassas defrost kontrolü yapan cihazı, 2008 yılında TÜBİTAK destekli bir Ar-Ge projesi olarak uygulamıştır. Bugün, merkezi soğuk depo cihazlarının neredeyse tamamında invertör kompresör teknolojisi kullanılmaktadır. İmbat, 1997 yılında ilk üretimine başladığı günden beri soğuk muhafaza cihazlarının pazarlama ve satışını sürdürmektedir. Cihazlar, İmbat’ın kurulum yapan partnerleriyle birlikte pazara sunulmaktadır.

 

İmbat, ihracat faaliyetlerinin her geçen gün arttığı Afrika pazarında, referans projelerinin sayısını hızla arttırıyor. Özellikle, bu yıl içerisinde sevk edilen ve Nijer Havalimanında çalışan Çatı Tipi Klima (Rooftop) cihazları da İmbat’ın dikkat çeken referanslarından oldu. İklimlendirme ve soğutma ürünleriyle İmbat, hem Afrika pazarında hem de diğer pazarlarda etkinliğini arttırmaya devam ediyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36