DÜNYA’NIN LİDER SU ÇÖZÜMLERİ ŞİRKETİ GRUNDFOS’TA ORGANİZASYONEL YAPILANMA İMBAT SU SOĞUTMALI PAKET KLİMA CİHAZLARI SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, YENİLİK VE SAĞLIK: FRASCOLD GENEL MERKEZİN VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMASI İÇİN ENTEGRE PROJEYİ SUNUYOR MASDAF’TAN PETROKİMYA ENDÜSTRİSİNDE YÜKSEK VERİMLİLİK SAĞLAYAN “AKILLI ÇÖZÜMLER” “LOWARA e-SH SERİSİ” PASLANMAZ POMPALAR ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA İDEAL ÇÖZÜMLER SUNUYOR CASTEL: DÜŞÜK GWP SOĞUTUCU AKIŞKANLAR İÇİN GELECEĞE HAZIR BİLEŞENLER VE ÇÖZÜMLER ALDAĞ A.Ş. İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU Kombi Klima Shop’tan Dijital Açılış LG TERMOSİFON, ÖDÜL KAZANAN TASARIMIYLA SON DERECE ETKİLİ VE ÇEVRE DOSTU BİR PERFORMANS SUNUYOR VENCO EX-PROOF FANLAR ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLAY YERİ İNCELEME LABORATUVARINDA İMBAT ÇATI TİPİ KLİMA TERCİH EDİLDİ PA-FLEX KAUÇUKTAN YENİ PROJELERE DESTEK TERMOKON, KÜRESEL REFERANSLARINA TANZANYA’NIN EN BÜYÜK KESİMHANESİNİ EKLEDİ İMBAT SOĞUK DEPO CİHAZLARI NİJERYA’DA İZKA PORT BAYRAKLI’DA LOWARA POMPA VE HİDROFOR SİSTEMLERİ HİZMET VERİYOR

İMBAT SOĞUK DEPO CİHAZLARI NİJERYA’DA

İmbat markalı soğuk muhafaza cihazları, yıllara dayalı prestijli referanslarla birlikte, son olarak Nijerya’nın Lagos şehrinde yer alan meyve suyu dolum tesisinde de tercih edildi. Tesiste; meyve ve meyve konsantresi için soğuk muhafaza (-5/+10°C) ve donmuş muhafaza (-20°C) amaçlı soğuk depo cihazları kullanıldı. Proje kapsamında cihaz, soğuk depo panelleri ve kapılarıyla birlikte tesise bir arada gönderildi. Süpervizörlük hizmeti de bu kapsamda çevrim içi olarak verildi.

 

İmbat İklimlendirme ve Soğutma Sistemleri, dünyada ilk defa merkezi soğuk depo cihazlarında invertör kompresör kullanan ve hassas defrost kontrolü yapan cihazı, 2008 yılında TÜBİTAK destekli bir Ar-Ge projesi olarak uygulamıştır. Bugün, merkezi soğuk depo cihazlarının neredeyse tamamında invertör kompresör teknolojisi kullanılmaktadır. İmbat, 1997 yılında ilk üretimine başladığı günden beri soğuk muhafaza cihazlarının pazarlama ve satışını sürdürmektedir. Cihazlar, İmbat’ın kurulum yapan partnerleriyle birlikte pazara sunulmaktadır.

 

İmbat, ihracat faaliyetlerinin her geçen gün arttığı Afrika pazarında, referans projelerinin sayısını hızla arttırıyor. Özellikle, bu yıl içerisinde sevk edilen ve Nijer Havalimanında çalışan Çatı Tipi Klima (Rooftop) cihazları da İmbat’ın dikkat çeken referanslarından oldu. İklimlendirme ve soğutma ürünleriyle İmbat, hem Afrika pazarında hem de diğer pazarlarda etkinliğini arttırmaya devam ediyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36