ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

İZKA PORT BAYRAKLI’DA LOWARA POMPA VE HİDROFOR SİSTEMLERİ HİZMET VERİYOR

İzka İnşaat tarafından İzmir’in en önemli lokasyonlarından Bayraklı Sahil’de denize sıfır olarak konumlandırılan İzka Port Projesi’nde LOWARA kalitesi tercih edilmiştir. 

 

Son deprem yönetmeliğine uygun olarak tasarlanan proje, sakinlerine güvenli ve huzurlu bir yaşam sunmaktadır. Ayrıca Alsancak – Konak – Bornova gibi İzmir’in diğer önemli merkezlerine ve Çeşme – Foça gibi yazlık beldelere kolay ulaşım imkânı sağlamaktadır.

 

1+1’den 4+2’ye kadar farklı genişlikteki daire seçenekleriyle, 34 katlı tek blok 144 bağımsız bölümden oluşan projenin ısıtma hatlarında entegre frekans invertörlü yüksek verimli sirkülasyon pompaları kullanılmıştır. Daire sakinleri, yüksek konforlu su temini garantisi veren Lowara frekans kontrollü hidrofor sistemlerinin ayrıcalığını yaşamaktadır. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36