DÜNYA’NIN LİDER SU ÇÖZÜMLERİ ŞİRKETİ GRUNDFOS’TA ORGANİZASYONEL YAPILANMA İMBAT SU SOĞUTMALI PAKET KLİMA CİHAZLARI SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK, YENİLİK VE SAĞLIK: FRASCOLD GENEL MERKEZİN VERİMLİLİĞİNİ ARTIRMASI İÇİN ENTEGRE PROJEYİ SUNUYOR MASDAF’TAN PETROKİMYA ENDÜSTRİSİNDE YÜKSEK VERİMLİLİK SAĞLAYAN “AKILLI ÇÖZÜMLER” “LOWARA e-SH SERİSİ” PASLANMAZ POMPALAR ENDÜSTRİYEL UYGULAMALARDA İDEAL ÇÖZÜMLER SUNUYOR CASTEL: DÜŞÜK GWP SOĞUTUCU AKIŞKANLAR İÇİN GELECEĞE HAZIR BİLEŞENLER VE ÇÖZÜMLER ALDAĞ A.Ş. İCRA KURULU BAŞKANI REBİİ DAĞOĞLU Kombi Klima Shop’tan Dijital Açılış LG TERMOSİFON, ÖDÜL KAZANAN TASARIMIYLA SON DERECE ETKİLİ VE ÇEVRE DOSTU BİR PERFORMANS SUNUYOR VENCO EX-PROOF FANLAR ANKARA EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ OLAY YERİ İNCELEME LABORATUVARINDA İMBAT ÇATI TİPİ KLİMA TERCİH EDİLDİ PA-FLEX KAUÇUKTAN YENİ PROJELERE DESTEK TERMOKON, KÜRESEL REFERANSLARINA TANZANYA’NIN EN BÜYÜK KESİMHANESİNİ EKLEDİ İMBAT SOĞUK DEPO CİHAZLARI NİJERYA’DA İZKA PORT BAYRAKLI’DA LOWARA POMPA VE HİDROFOR SİSTEMLERİ HİZMET VERİYOR

İZKA PORT BAYRAKLI’DA LOWARA POMPA VE HİDROFOR SİSTEMLERİ HİZMET VERİYOR

İzka İnşaat tarafından İzmir’in en önemli lokasyonlarından Bayraklı Sahil’de denize sıfır olarak konumlandırılan İzka Port Projesi’nde LOWARA kalitesi tercih edilmiştir. 

 

Son deprem yönetmeliğine uygun olarak tasarlanan proje, sakinlerine güvenli ve huzurlu bir yaşam sunmaktadır. Ayrıca Alsancak – Konak – Bornova gibi İzmir’in diğer önemli merkezlerine ve Çeşme – Foça gibi yazlık beldelere kolay ulaşım imkânı sağlamaktadır.

 

1+1’den 4+2’ye kadar farklı genişlikteki daire seçenekleriyle, 34 katlı tek blok 144 bağımsız bölümden oluşan projenin ısıtma hatlarında entegre frekans invertörlü yüksek verimli sirkülasyon pompaları kullanılmıştır. Daire sakinleri, yüksek konforlu su temini garantisi veren Lowara frekans kontrollü hidrofor sistemlerinin ayrıcalığını yaşamaktadır. 

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36