ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI FRASCOLD'DAN YENİ MANYETİK SERİSİ, 2. KADEMEYE CEVAP VIESSMANN’DAN YENİ NESİL VITODENS CONNECT TÜRKİYE’NİN FARKLI İLLERİNDE İNŞA EDİLEN TOPLU KONUTLARIN YALITIMI İZOCAM’A EMANET FORM’DAN ŞİŞECAM ÜRETİM TESİSİNE, SIFIR ENERJİ TÜKETİMLİ HAVALANDIRMA SİSTEMİ

ORTADOĞU’NUN EN BÜYÜK ADALET SARAYINDA AYVAZ ÜRÜNLERİ TERCİH EDİLDİ

Yüksek kaliteli ürün ve çözümleriyle uluslararası çapta prestijli projelerde yer alan Ayvaz’ın sıradaki durağı Kuveyt oldu. Tamamlandığında Ortadoğu’nun en büyük adli binası unvanına sahip olacak Kuveyt Yeni Adalet Sarayı’nda Ayvaz kompansatörleri tercih edildi.

 

Başarılı dış ticaret çalışmalarıyla 100’den fazla ülkeye ihracat yapan Ayvaz, dünyanın dört bir yanındaki prestijli ve özel projelerde yerini almaya devam ediyor. Güven ile özdeş hale gelen markası sayesinde uluslararası projelere adını yazdırabilen şirket Kuveyt’teki yeni Adalet Sarayı projesine sunduğu ürün ve çözümlerle ülkemizi temsil ediyor.

 

Yesim Sarac

 

Ayvaz Dış Satış Müdürü Yeşim Saraç konuyla ilgili yaptığı açıklamada, uluslararası projelerde rahatlıkla yer alabilmelerinin arkasında öncelikle Ayvaz’ın güçlü marka imajının yattığını söyledi. Bu marka imajının uzun süren satış ve pazarlama faaliyetleriyle bugünkü seviyesine ulaştığını söyleyen Saraç, “Ayvaz’ın uluslarası pazarlarda lokal yapılaşma stratejisinin devamı olarak Ayvaz Dubai ofisinin çalışmaları GCC bölgesinde Ayvaz markasının güvenilirliğini ve bilinirliğini artırıyor. Bölgedeki köklü proje ve taahhüt firmaları ile uzun yıllara dayanan iş birliklerimiz bize stratejik güç kazandırıyor” dedi. Saraç, “Bu projede kompansatörlerimizle yer aldık. Önemli projelerde yer alabilmek için gereken tüm donanıma sahibiz. Hem yılların verdiği tecrübe hem de bu tecrübeyi üretim teknolojisi ve uluslarası kalite standartları ile taçlandırmış olmamız bize farklı pazarların beklentilerine göre ürün verebilme avantajı sağlıyor. Kaliteden ödün vermemek prensibimiz ve dünyanın en köklü sertifikasyon kuruluşlarından onaylara sahibiz. Kısa adı AEQ olan Euro-Qualiflex yani Avrupa Kompansatör ve Esnek Metal Hortum Üreticileri Birliği’ne üye ilk ve tek Türk şirketiyiz. Bu ve benzer prestijli projelerde Ayvaz ürünlerinin tercih edilmesi uzun süreçli verilen emeklerin bir sonucu. Ayvaz bu tarz prestijli projelere imza atmaya devam edecek” diyerek sözlerini noktaladı.

 

Kuveyt Yeni Adalet Sarayı 

33.384 metrekare alana kurulu bu proje tamamlandığında Ortadoğu’nun en büyük adli yapısı olma unvanına sahip olacak. 123 mahkeme salonlu 25 katlı bir binanın yanı sıra, 3.000 araçlık park yerine sahip olacak bu devasa Saray, Kuveyt için bir "adalet ve bütünlük simgesi" olacak şekilde tasarlanmıştır.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36