Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

GF HAKAN PLASTİK’TEN İKİ FARKLI PROJE

GF Silenta ürün grubunun esnekliği ve sessizliği ile ön plana çıkan üyesi GF Silenta 3A, farklı konsept ve yoğunluğa sahip projelerin tercihi olmayı sürdürüyor.

 

Adana ve Mersin’de hayata geçirilen iki farklı projede GF Hakan Plastik GF Silenta 3A boru sistemi kullanıldı. Yapıların artan konfor ve güvenlik ihtiyacına karşı geliştirilen GF Silenta serisinden GF Silenta 3A, yüksek darbe dayanımı ve ses koruması gerektiren tüm noktalarda yüksek performans sergiliyor. Sistem, bu özellikleri ile Mersin BN Hotel Thermal SPA projesi ve Adana Sulit Life projesinin tercihi oldu. 

 

Mersin’de faaliyete geçen ve kentin 5 yıldızlı ilk termal tesisi olan BN Hotel Thermal SPA, 646 yatak kapasitesi ile hizmet veriyor. 11 bin 500 metrekare büyüklüğe sahip SPA alanları ile Türkiye’nin önde gelen termal otelleri arasına giren projenin, 3 farklı konseptte tasarlanan SPA'sına ek olarak 23 adet termal havuzu bulunuyor. 

 

Adana’nın seçkin projelerinden biri olarak hayata geçirilen Sulit Life ise 4 konut ve 1 ticari blogdan oluşan bir karma proje. Kalite anlayışının her noktada hissedildiği projenin tesisat sistemleri de GF Silenta 3A ürünleri ile buluştu. 

 

AdanaSulitLife 2

 

GF Silenta 3A, sıcak/soğuk su ve asidik sıvı transferlerinde kullanılabiliyor. DIN 4109, DIN 4102 sistem standartlarına uygun şekilde formüle edilerek güçlendirilen ve PP'den üretilen ses yalıtımlı GF Silenta 3A atık su boru sistemi, 4lt/s akış hızında sadece 16 dB ses şiddeti ile tesisat sistemlerinin ihtiyaçları için ideal bir ürün. 

 

Atık su transferlerinde 3 katmanlı yapısı ile ses oluşumunu en az seviyelere indiriyor. Sistem, bu yapısı sayesinde, atık su tesisatlarında suyun boru yüzeyine çarpması veya baskı yapması sonucunda boru sisteminde oluşan sesleri emiyor. Yine yüksek molekülerli formülü sayesinde hava yoluyla yayılan ses dalgalarının dışarı çıkmasını engelleniyor.

GF Hakan Plastik ürünlerinin uzmanlığı, yapıların geleceğe güvenle ulaşmasına katkı sağlıyor.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36