Wavin, dünya çapında nitelikli tesisatçı yetiştirmeyi hedefliyor ZeroBuild Türkiye'21 Yapı Biliminde En Yeniler İKLİM KRİZİNE DUR DİYECEK ÇÖZÜMLER ZEROBUILD TÜRKİYE’21’DE Türkiye’de Ürettiği Ekolojik Havalandırma Çözümü ile Dünya Mutfaklarını Havalandırıyor ALARKO CARRIER, TÜRKİYE’NİN İKLİM OKURYAZARLIĞI SEVİYESİNİ ÖLÇTÜ Çukurova Isı, ABD’li Roberts-Gordon’un Avrupa Üretim Üssü Oldu,İthalatı Kesildi Termo Teknik ürünleri ile bu kış sıcak geçecek FORM ISI POMPASI ALANINDA YERLİ ÜRETİM WSHP İLE GÜCÜNÜ ARTTIRIYOR DE DIETRICH MODULENS G ENTEGRE BOYLERLİ PREMIX TAM YOĞUŞMALI KOMBİ ALDAĞ’DAN TÜRKİYE’NİN EN İYİ EUROVENT TB1 SINIFI KLİMA SANTRALİ GF HAKAN PLASTİK’TEN GELECEĞİ İNŞA EDENLERE GF AQUASYSTEM PP-RCT DÖRT MEVSİM KONFORUN ADI BAYMAK IOTHERM ISI POMPASI UV NANO TEKNOLOJİLİ LG UV SIRIUS KLİMA İLE TEMİZ VE SERİN HAVA TEKNOLOJİYE SIÇRAMAK: CASTEL LOWARA e-LNE / e-LNT YÜKSEK VERİMLİ SİRKÜLASYON POMPALARI

KKTC LEFKOŞA ACİL DURUM HASTANESİ STANDART POMPA’YI SEÇTİ

İstanbul’un iki yakasından sonra acil durum hastanelerinin üçüncüsü KKTC’de açıldı. Sektöründe Türkiye’nin öncü üreticisi Standart Pompa, ilk iki hastanede olduğu gibi, üçüncü hastane olan KKTC Lefkoşa Acil Durum Hastanesi’nde de ürünleriyle yer aldı.

 

45 gün içinde inşa edilerek faaliyete geçirilen hastane, 24 yoğun bakım, 64 hasta ve 12 acil müşahede yatağı olmak üzere toplam 100 yatak kapasitesine sahip. Standart Pompa bu hastane için, pompa, hidrofor, yangın söndürme sistemleri ve dalgıç pompa setlerini 45 gün içinde üretti ve başarıyla devreye aldı. Sağlık sektörünün önemli çözüm ortaklarından biri olarak deneyim ve uzmanlığını KKTC’ye taşıdı.

 

KKTC’nin sağlık sistemini daha da güçlendiren bu hastane, Kıbrıs Türk halkının pandemi ile mücadelesine de yeni bir soluk getirecek.

Haberleri paylaşmak ister misiniz ?

Pnosan-36